Сонник Кінь: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам приснився кінь - до удачі, успіху в справах, благополуччя і процвітання.

Якщо це був красивий кінь - то у вашому житті, найімовірніше, відбудуться приємні зміни, а ось хвороблива, худа, шкутильгаюча тварина віщує проблеми зі здоров'ям і кар'єрою. Запряжені в карету коні означають, що вам вдасться зробити непоганий стрибок кар'єрними сходами, але реалізація цієї мети вимагатиме від вас безліч зусиль і часу, тож до намічених результатів ви напевно прийдете виснаженим. Поганим знаком вважається мертвий кінь, що наснився: такий сон віщує невдачі, серйозні захворювання, фінансовий крах, розчарування в супутнику життя.

Хорошим знаком вважається, якщо вам наснилися перегони - коні, що мчать на всьому скаку, віщують успіх у будь-яких починаннях, а якщо кінь, яким ви керували, першим дійшов до фінішу, на вас чекає величезний успіх і просування по кар'єрних сходах.

Вам наснилося, що ви чистите або розраховуєте коня - в реальному житті у вас з'явиться мета, до здійснення якої ви будете йти довго і з великими зусиллями.

Недоглянутий, весь у бруді кінь у вашому сні віщує зраду з боку людей, на яких, як вам здавалося, ви можете покластися. Поганою ознакою є поранений і, тим більше, мертвий кінь - такий сон віщує, що ви отримаєте погану звістку. Не дуже добрим знаком вважається сон, у якому ви підковуєте коня - у реальному житті ви будете відчувати серйозні докори сумління, що може змінити ваш звичний життєвий уклад.

Масть коня також має значення - білий кінь віщує вірність друзів, гнідий - шанс для реалізації амбіцій, вороний - марну метушню, каурий - проблеми в бізнесі, крах кар'єри. Хороший знак - кінь у яблуках, він віщує отримання прибутку.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру К