Сонник Лайно: значення сну та тлумачення за сонником

Бачити фекалії уві сні означає негайний прибуток.Коливипорожнення виглядають нормально, можна розраховувати нависоку зарплату, якщо ненормально, то заробіток надійде з несподіваних джерел, наприклад, від виграшу в лотереютаотримання несподіваного спадку. Наступити на власні екскрементитрактується як несправдженні надіїщодо фінансів.

Для садівників гнійсимволізуєщедрий врожай. Якщо його шляхперекритий гноєм, але він уникає його, всі, включаючи сусідніх фермерів, можуть розраховувати на гарний урожай.Коли фермер не може обійти купу і змушений зайти в неї, забруднившись -урожай буделише найогофермі.

Сон з котячими фекаліями попереджає вас проважливість бути обережним і взяти ситуацію під контроль. У вас може виникнути спокуса зробити щось, про що ви потім пошкодуєте.

Ви збираєте екскременти - знак того, що складна проблема буде вирішена. У вашому житті починається світлий і спокійний період. Справи покращуються,тому ви будете в комфорті і стабільності.

Вступити в какашки уві сні - знак про зміну місцяжиття. Якщо ви бачите великий екземпляр, що плаває в унітазі, це означає, що ви отримаєте велику суму грошейраптово. Випорожнитися на очах у всіх в громадському місці - це буде неприємнаситуація, ви будете розчаровані і втратите гроші.

Коли сняться фекалії собаки – душевна розмова, щоб з'ясувати давні розбіжності або підтримати друга у важливому питанні, але якщо в змісті є черв'яки, остерігайтеся інтриги, що стоїть за нею, і будьте готові долати перешкоди.

Власні випорожнення означають страх, якийвизанадто боїтеся показати наяву, комплекс, з дитинства. Зараз це заважаєвам робити правильні вибори. Важливо зупинитися іприйняти рішення, спираючись на своївідчуття.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Л