Значення імені Анастасія: характер, доля, сумісність

Анастасія, Настася - воскресла (давньогрецька). Воскресає жіноча форма чоловічого імені Анастасія.
Століття тому це ім'я було популярно як в царській родині, так і в селянському середовищі. У наш час ім'я поширене до сих пір.
Зодіак імені: Скорпіон. Планета: Плутон.
Колір назви: темно-зелений.
Камінь-талісман: малахіт.
Благо-приємне рослина: жасмин, орхідея.
Покровитель імені: Сіамська кішка.
Щасливий день: вівторок.
Щаслива пора року: осінь.
Зменшувально-пестливі форми: Настя, Настася, Ната, Нася. Нюся, Настена, Настеха, Настя, Тушя, Настюня. Настюха, Настюша, Стася, Тася, Ася, Сюша, Асюша, Асюта.
Основні риси: благородство, простота.

ІМЕНИНИ, ПОКРОВИТЕЛЬКА

Анастасія Патриція Олександрійська, мешканка пустелі,
23 (10) березня. Свята Анастасія походила з аристократичного роду Константинополя і була в пошані у імператора Юстиніана (527-565). Рано овдовівши, вона таємно покинула світ і заснувала монастир поблизу Олександрії.
Через кілька років імператор Юстиніан, теж овдовів, вирішив знайти Анастасію, щоб одружитися з нею. Щоб сховатися від пошуків, чернець з благословення святого Авви Даниїла сховався на самоті у віддаленій печері під виглядом євнуха Анастасії і прожив в строгому відступі 28 років. Тільки після мирної смерті святого Авви Даниїл розкрив її таємницю.
Мощі святої Анастасії були перенесені в Константинополь в 1200 році.
Анастасія Римська Солунська (Солунська), поважна мучениця, 11 листопада 12 (29 жовтня 30). Жила в III столітті. Осиротіла в монастирі під Римом. Двадцять років зазнала жорстоких тортур за віру Христову. У люті кати відрізали їй язик. Народ, бачачи нелюдське насильство, був обурений, а мучителі змушені були припинити тортури, обезголовивши мученика.
Анастасія Римська, мучениця, 28 (15) квітня.
Анастасія Узорешиця, Роман, Іларій-кая, великомучениця, 4 січня (22 грудня). Багата римська жінка, жила в четвертому столітті. Вона втішала ув'язнених у в'язниці християн, лікувала їх рани і випускала з в'язниці за викуп. За це її називали шаблоністкою. Тоді вона сама зазнала великих мук за віру Христову і померла під час мук.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

Анастасія шаблонниця вважається покровителькою вагітних, їй моляться під час пологів.
11 листопада - Анастасія Пастух, Настася Очисник: початок стрижки овець. Пастухів лікують додому за порятунок овець.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

У дитинстві Настя - мила простачка, що сміється. Її люблять в сім'ї і дитячому садку, тому вона дуже довірлива, відкрита до людей, її легко обдурити. Дівчинка виростає мрійливою, любить казки, де Настенька - прекрасна принцеса або розумна красива дівчинка, яка стала королевою. Вона стала королевою завдяки доброті і працьовитості, а Настя хоче бути доброю і працьовитою, однак, останній вакцинується з великими труднощами. Вона не хоче прибирати іграшки, дорослішаючи - кімнату. Вона навчиться шити, готувати, але буде робити це відповідно до свого настрою.
Він добре вчиться в школі, але спеціальними знаннями не блищить. Любить читати книги, малювати.
Чарівне кирпате обличчя Насті не віщує, що її власниця стане стильною жінкою, смаку якої позаздрять багато. Вона відрізняється тонким душевним настроєм, безпомилковою інтуїцією, вона здатна передбачати події. У неї аналітичний розум, вона швидко зрозуміє ситуацію і прийме правильне рішення. Вона мінлива за настроєм, обережна, авторитетна, дипломатична.
Найбільше Анастасії підходить для діяльності, пов'язаної з будь-яким видом мистецтва. Вона може бути вихователем дитячого садка, психологом, стюардесою, журналістом, лікарем. Анастасія сувора, наполеглива і горда, ці якості її допомагають налагодити ділові відносини в бізнесі, і там її може очікувати успіх.
В юності Настя хитра і приваблива, вона рано виходить заміж, іноді приймаючи поспішне рішення. Її обранець найчастіше сильний мужній чоловік, військовий. Життя не завжди легка, але Настя - віддана і турботлива дружина, хороша господиня. Вона любить квіти, красиві речі, у неї безпомилковий смак. Вона любить робити несподівані оригінальні подарунки.
Настя пристосовується до життєвих обставин. Вона дуже любить дітей, ладнає зі свекрухою, до неї легко доторкнутися, вона дуже жалюгідна і навіювана, для неї нікого, крім рідних і близьких. Найуспішнішим буде її шлюб з Борисом, Володимиром, Віктором, Костянтином, Денисом, Олегом, Павлом і Семеном.

Популярні імена

Більше імен на літеру А