Знаки зодіаку

Овен 21 березня — 20 квітня

Овни відрізняються вибуховим характером. Представники цього знака швидко загоряються і захоплюються всім новим, але і швидко охолоджуються, якщо втрачають інтерес. Через це вони найчастіше не доводять розпочату справу до кінця. Вони зачаровані всім новим. Овен агресивний, енергійний, прямолінійний і авантюрний. Їм важливо реалізувати себе як особистість, а також необхідно бути номером 1 у всьому і завжди.

Телець 20 квітня — 21 травня

Представники цього знака виділяються своєю фіксацією на матеріальних речах. Надійність і матеріальна стабільність дуже важливі для Тельців. Вони нічого не роблять просто так. У будь-яких своїх діях Таври шукають для себе користь та вигоду. Тільці власники, тому в особистих стосунках вони ревниві.

Близнюки 21 травня — 21 червня

Астрологічний знак Близнюків дуже допитливий і завжди задає питання «чому?». Їх цікавить все, але їх влаштовують поверхневі знання про все. Їм нецікаво глибоко заглиблюватися в якусь тему. Це дуже рухливі люди, легко піднімаються і легко піддаються лікуванню. Близнюки мають широкий кругозір, тому з ними завжди цікаво. Їх цікавість допомагає підтримати будь-яку тему в розмові.

Рак 21 червня — 23 липня

Раки - найдушевніший і турботливий знак. Головне для них це, будинок, діти, сім'я і турбота про ближнього. Їх мета - зробити все, щоб в будинку було затишно і затишно. Раки дуже стурбовані своїм здоров'ям і тому вітають тільки смачну і корисну їжу. Вони люблять не тільки готувати, але і накривати красиві столи. Для них дуже важливі теплі щирі розмови за вечірнім столом всією сім'єю. Це домосіди, і вони не горять бажанням робити кар'єру. Але, якщо вони виберуть професію, то вона обов'язково буде асоціюватися з дітьми або будинком.

Лев 23 липня — 23 серпня

Левам дуже важлива увага зі сторони, не кажучи вже про увагу родичів і близьких людей. Леви дуже люблять себе, а тому можуть витрачати все, що є, на своїх близьких, не замислюючись про потреби інших. Їм потрібно блищати і отримувати лаври успіху. Вони люблять правити і командувати. Незважаючи на свій егоїзм, якщо Лев отримає захоплення на свою адресу, він може відповісти щедрістю.

Діва 23 серпня — 23 вересня

Діви звертають увагу на найдрібніші деталі. Вони уважно стежать за реальністю, особливо в її невеликих аспектах, які інші можуть пропустити або вважати незначними. Як знак, пов'язаний зі стихією Землі, Діва дуже скрупульозна і сумлінна в своїх діях. Для неї важливий порядок.

Терези 23 вересня — 23 жовтня

Терези, які належать до стихії Повітря, люблять інтелект. Вони збирають знання та збирають інформацію, щоб отримати збалансовану думку з кожної теми. Терези надзвичайно чесні, щирі і правдиві. У той же час надмірне прагнення до об'єктивності і готовність враховувати всі фактори часто робить Терезів нерішучими і їм важко приймати рішення. Терези дуже люблять гармонію і прагнуть до неї практично все життя.

Скорпіон 23 жовтня — 22 листопада

Скорпіони відрізняються небувалою силою емоцій і силою волі. Скорпіон підвладний піднятися з попелу руїн і побудувати палац небаченої краси з нуля. Це найсексуальніший знак, який володіє потужною сексуальною енергією. Енергії в Скорпіоні стільки, що якщо його не використовувати, то він може «закиснути» і переродитися в хвороби. У них дуже міцний зв'язок з минулим, вони можуть бачити своє минуле життя. Скорпіони володіють сильною інтуїцією і тому завжди відчувають небезпеку.

Стрілець 23 листопада — 22 грудня

Стрілець - любитель пригод і змін. Вони люблять подорожувати, їх приваблюють нові місця, міста і країни. Стрільці завжди домагаються всього, що хочуть. Задумавши щось, вони завжди бачать кінцевий результат і тому швидко йдуть до нього. Стрільців не можна тримати вдома, наприклад, він любить веселитися на галасливих вечірках. Вони відкриті для сприйняття всього нового, що розширює сферу розуміння. Представники знака Стрільця не можуть жити в обмежувальних межах, їм необхідно розширити межі. Стрільці прагнуть пізнати вищий розум, філософію і релігію.

Козеріг 22 грудня — 20 січня

Козероги - поціновувачі часу. Вони амбітні, старанні і організовані. Робота - найголовніше для Козерога. Вони мають унікальну здатність будувати і створювати різні споруди, починаючи від малих і закінчуючи великими корпораціями світового значення. Козеріг - дуже витривалий знак, який має міцне здоров'я. З роками він не старіє, а набуває життєвого досвіду і мудрості і молодшає. Козероги володіють відмінними організаторськими здібностями.

Водолій 20 січня — 19 лютого

Водолій - любитель свободи. Він не терпить ніяких обмежень. Водоліям подобається все незвичайне, оригінальне і неординарне. Вони шукають нові, незвичайні способи заробітку, прагнуть виділитися з усіх хоча б невеликою дрібницею. Якщо ви подорожуєте, то це має бути екзотичне місце, де мало хто бував. Водолії дуже цінують дружбу і готові на все заради одного. Вони володіють ексцентричним темпераментом, рішучістю і впертістю. Представники цього знака мають широкий кругозір, з ними весело і цікаво.

Риби 19 лютого — 21 березня

Риби - це гіперчутливий знак. Вони часто намагаються робити те, що їм потрібно зробити, але їх не можна назвати вольовими людьми. Представники цього знака дуже залежать від обставин. Вони не бійці і їм важко самостійно приймати рішення. Риби - мрійливий знак. Цей знак є останнім в зодіакальному колі, тому він зібрав досвід всіх знаків Зодіаку і є наймудрішим. Риби дуже чутливі до станів інших людей. Вони здатні співчувати і завжди співчувають чужому горю.

Останні новини