Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Діва - характеристика вашого знаку зодіаку

Міфологічне походження

Існують різні міфи, пов'язані з сузір'ям Діви. Її зазвичай ототожнюють з богинею. І тому її можна розглядати як грецьку богиню справедливості і моралі, Тіху (римську Фортуну) як богиню удачі, або Астрацію (Астреї) як богиню справедливості і умовності, яка покинула Землю і повернулася на небо, коли люди піддалися розпусті. Також знак Діви пов'язаний з Деметрою - богинею родючості і правителькою пір року, матір'ю Персефони, яку викрав Аїд.

Риси характеру

В останні десятиліття трактування знака Діви змінилося досить чітко. Раніше її розглядали як самотню жінку, яка присвячує себе служінню іншим (еквівалент Таро Відлюдника). Сьогодні на перший план все частіше виходять інтерпретації, сповідувані в більш феміністичному ключі, в якому Діва представлена як архетип вільної жінки, яка зосереджується в першу чергу на собі.

У будь-якому випадку Діва - це земний і мінливий знак, а значить, вона легко може пристосуватися до нових обставин (як бачите, теж культурних) і працювати над поліпшенням середовища, в якій вона знаходиться.

Діви не шукають оплесків, вони не хочуть бути в центрі уваги. Для них характерна скромність. Хоча вони корисні, вони, як правило, вибирають тиху роботу для інших, а не голосно хваляться заслугами.

Деталізація і скрупульозність Дів іноді змушує їх губитися в деталях, вони можуть бути дріб'язковими. Хоча, як уже згадувалося, вони легко адаптуються, в той же час у них виникають проблеми з прийняттям іншої точки зору.

Кар'єра

Ідеальною роботою для Діви буде будь-яка діяльність, що вимагає деталізації. Це чудові працівники лабораторії. Вони також чудово аналізують дані. Сенс роботи Діви бачать в широко зрозумілому соціальному благополуччі, тому зазвичай не мотивовані конкуренцією або бажанням досягти короткострокових цілей.

З іншого боку, буває, що Діви втрачають себе в роботі. Вони можуть розмивати межі і впадати в трудоголізм. Вони також можуть настільки зосередитися на деталях свого перфекціонізму, що їх продуктивність знизиться.

Відносини з людьми

Діви діють на благо групи, і це, здається, є для них пріоритетом. Групу можна зрозуміти по-різному, наприклад, не тільки сім'ю, а й більшу спільноту. У романтичних відносинах у Дів виникають проблеми, адже такий тип відносин завжди руйнує існуючий порядок, і люди під цим знаком дуже прив'язані до порядку. Однак, якщо цю початкову складність вдасться подолати, Діви можуть присвятити багато уваги побудові спільного процвітання – не тільки в матеріальному сенсі.

Опис знака зодіака Діва
Діва 23 серпня — 23 вересня

Останні новини