Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 20.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 21.04 - 21.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 22.05 - 21.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 22.06 - 22.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 21.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 22.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 24.10 - 23.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 21.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 19.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 20.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 21.02 - 20.03

Діва - характеристика вашого знаку зодіаку

Найкраща сумісністьТелець, Козеріг, Діва, Рак, Скорпіон
Дати22 серпня по 23 вересня
СтихіяЗемля
ПланетаМеркурій
ЯкостіЕнергійність, балакучість, кмітливість
Карта ТароАркан Відлюдник
КолірБілий, сірий
КаміньДіамант, смарагд, сапфір
КвітиБіла лілія, дзвіночки
ТалісманТигрине око

Прагнення до вдосконалення і порядку роблять Дів ідеалістами. Цей знак належить до стихії Землі, тому вони рідко літають у хмарах мрій і завжди мають реалістичні цілі. Своєрідне ставлення до праці робить Дів працьовитими та відповідальними. Вони завжди приділяють увагу деталям.

Діви є цікавими та непересічними особистостями. Вони розумні, проникливі і вміють вести спілкування з людьми будь-якого статусу та менталітету. Вони мають здатність розуміти і адаптуватися до різних ситуацій, що робить їх універсальними співрозмовниками.

Загальна характеристика знаку Діва

Діва знак зодіаку

Спочатку Дів можна вважати нудними. Представники(ці) цього знаку часто бувають замкнуті у собі, спокійні. Вони не люблять перебувати у великих компаніях та проводити час з тими, кого вони не знають достатньо добре. Проте віддані і люблячі Діви насправді не нудні - їх внутрішній світ здивує будь-кого, хто захоче краще познайомитися з ними.

Дата і стихія знаку

Народжені на перехресті теплого літа і золотої осені, ці люди мають у собі поєднання щедрості душі, міцного здоров'я, розумного мислення і здатності до об'єктивних суджень. Діва охоплює період від 22 серпня до 23 вересня. Вони відносяться до стихії Землі разом з Тельцями і Козерогами. Люди, народжені під цим знаком, користуються покровительством планети Меркурій, що надає їм розум і комунікативність, а також прагнення до порядку і справедливості.

Діва є другим знаком стихії Землі, який символізує справедливість і чистоту. Знак втілює принципи порядку, перемогу розуму над емоціями та здатність розглядати ціле в деталях. Діва, більше ніж інші знаки Зодіаку, прагне до вдосконалення в усьому, постійного навчання, також хоче передавати свої знання іншим. Бажання досягти найкращого підштовхує Діву помічати недоліки в навколишньому середовищі, які потребують виправлення.

Характер Діви

На перший погляд, може здатися, що Діви просто занурені в свої матеріальні проблеми, але це оманливе враження. Насправді, ці люди дуже уважні і ненавмисно фіксують недоліки навколишнього світу, особливо у тих сферах, на які вони можуть впливати. Тому Діва дбає про чистоту у домашньому середовищі, подібно до Маленького принца. Людина, народжена під цим знаком, намагається впорядкувати свій світ або, якщо це неможливо, зробити свій власний куточок чистим і затишним.

Більшість Дів розумні, мають прекрасну інтуїцію та логіку, але іноді ставляться до світу та людей занадто критично, що може призводити до втрати близьких і друзів через їх зауваження.

Діви мають власну точку зору на багато питань, але вони захищають її, сперечаючись лише з цікавими і гідними опонентами. Вони не витрачають свою енергію, щоб переконати нерозумну і необізнану людину у своїй правоті.

Зазвичай Діви мають приємну зовнішність і можуть бути неперевершеними, якщо прагнуть до цього. Вони нерідко перебувають в тіні і намагаються не привертати до себе увагу, тому їх часто недооцінюють, особливо ті, хто мало знайомий з ними.

Представники цього знаку зазвичай врівноважені і спокійні, і легко повертаються до цього стану, навіть коли зіткнуться з грубістю, вульгарністю та роздратуванням. Деякі з них вибирають відступ, щоб уникнути такої атмосфери, тоді як інші можуть вступити в боротьбу, витрачаючи свої сили.

Діви мають розвинуте почуття обов'язку і розумно розпоряджаються грошима, уникаючи залежності від когось.

Діви чоловічої статі наділені внутрішньою енергією, але вони також вміють підпорядковуватися долі та ніколи не ризикують у безнадійних справах. Вони мають чудову пам'ять і здатні помічати дрібниці, що робить їх особливими серед чоловіків.

Діви-жінки зазвичай сором'язливі та скромні. Часто здається, що вони позбавлені недоліків і вміють утримуватися від поступок, що засуджуються в суспільстві, але це не є їхнім головним достоїнством. Серед Дів можна зустріти жінок з важким характером, які виділяються серед інших завдяки чіткому розумовому мисленню, пристрасті душі та вишуканому смаку.

Позитивні риси характеру:

 • аналітичний розум;
 • дисципліна;
 • відповідальність;
 • самокритика;
 • стриманість.

Кар'єра та здоров’я Діви

Люди, народжені під знаком Діви, відрізняються розумом, відповідальністю і працьовитістю, що дає їм можливість досягати успіху у різних галузях. Вони мають властивість бути проникливими і вміти зробити висновки, що є надзвичайно цінним у бізнесі та інших сферах.

Діви є відмінними критиками, які завжди прагнуть до досягнення вдосконалення і гармонії. Ці якості роблять їх незамінними, коли потрібно виправити і модернізувати роботу, зроблену іншими. Наприклад, вони можуть оцінювати будівельні проекти, займатися консультуванням або редакторською роботою. Люди, які народилися під знаком Діви, стають висококласними лікарями, які мають глибокі і широкі знання, а також виявляють щире співчуття до пацієнтів та прагнуть полегшити їх страждання.

Діви можуть блискуче працювати у сфері юриспруденції, аудиту та бухгалтерії, але політика не є їхньою сильною стороною, оскільки для неї потрібен напір та агресивність, яких їм може бракувати.

Діви схильні до іпохондрії, хоча і не хворіють часто. Вони приділяють занадто багато часу роботі, забувають про відпочинок і можуть зловживати алкогольними напоями. Однак, найбільшою проблемою є те, що цей знак нещадно виснажує свою нервову систему, не дозволяючи їй відпочити. Важко сказати, що шкодить Дівам більше - постійний песимістичний настрій або надмірні навантаження. Тим не менш, Діви стежать за своїм здоров'ям. Вони регулярно відвідують лікаря і дотримуються всіх призначень без будь-яких скарг, якщо це не заважає роботі. Навіть якщо лікарі радять Діві розслабитися і відпочити, вони все одно продовжують працювати, поки не вичерпають всі свої сили.

Кохання та відносини Діви

Діви виявляють надмірну примхливість у виборі своїх знайомих, особливо коли йдеться про романтичні відносини. Це пояснюється тим, що багато людей цього знаку не укладають шлюб, а також уникають розриву невдалих стосунків через високе почуття відповідальності перед партнером. Діви залишаються вірними своїй сім'ї, незалежно від складностей у відносинах, і часто не демонструють своїм партнерам бажання самостійності та свободи, якщо є можливість повернутися назад.

Діви не йдуть на компроміси в питаннях любові, вимагаючи від свого партнера виняткових якостей. В іншому випадку, незважаючи на силу пристрасті, відносини закінчуються остаточно і швидко.

Варто відзначити, що Діви дуже вірні. Вони хочуть мати у своєму партнері, передусім, друга, а не лише сексуального партнера.

Кохання для Дів не супроводжується яскравими поривами пристрасті і сильними емоційними вибухами, але вона наповнена трепетом і стабільністю. Сила кохання допомагає подолати багато життєвих труднощів.

У молодому віці Діви формують ідеалістичне уявлення про світ. Вони намагаються знайти єдину кохану людину на все життя, тому зберігають свою невинність довше, ніж представники інших знаків Зодіаку. У дорослому житті, починаючи активне сексуальне життя, Діви утримуються від хизування своїми перемогами і здаються досить наївними, навіть якщо насправді не такі.

Сильні та слабкі сторони Діви

Розсудливі Діви часто мають схильність до перфекціонізму і можуть висувати високі вимоги до інших. У той же час, вони є розуміючими і щирими.

Однією з сильних сторін Дів є вміння передбачати свої кроки і уникати незручних ситуацій. Діви вірять у те, що треба діяти зараз, не витрачаючи час на марні мрії. Ця риса веде їх до життя, де вони відчувають максимальний комфорт. Ще однією перевагою є їхня надійність. Ви завжди можете розраховувати на їхню допомогу, і навіть у складних ситуаціях Діва не залишить вас.

Деякі вважають Дів занадто критичними і наполегливими. Вони прагнуть до досконалості і хочуть, щоб інші навколо також прагнули до ідеалу. Діва легко поглинається своїми думками і часто шукає каверзи в усьому навколо.

Сумісність Діви

Діви зазвичай найкраще сумісні з такими знаками Зодіаку:

 • Телець. Обидва поділяють спільні цінності, такі як практичність, розум і стабільність. Вони можуть створити гармонійне партнерство, засноване на взаємному розумінні і підтримці.
 • Рак. Мають спільні характери, чутливі і турботливі. Вони можуть мати глибокі емоційні зв'язки та взаєморозуміння.
 • Козеріг. Обидва відзначаються практичністю, розсудливістю та цілеспрямованістю. Можуть працювати разом для досягнення спільних цілей та забезпечення стабільності відносин.

Знаки Зодіаку, які можуть викликати певні труднощі у відносинах з Дівою:

 • Риби. Мають різні характери і потреби. Діва орієнтована на деталі, логіку та практичність, тоді як Риби більш емоційні, інтуїтивні та мають схильність до мрійливості. Ці різниці можуть створювати непорозуміння та конфлікти.
 • Близнюки. Можуть мати різні підходи до комунікації та вираження своїх емоцій. Діва може бути більш аналітичною і серйозною, тоді як Близнюки більш балакучі і змінюють настрій. Це може призводити до непорозуміння і розбіжностей.
 • Стрілець. Мають різні погляди на життя. Діва більш уважна до деталей та практичних аспектів, тоді як Стрілець більш спрямований на свободу, нові враження та широкий погляд на речі. Ці різниці можуть створювати невідповідність та конфлікти у відносинах.

Чоловік-Діва

Чоловіки, народжені під знаком Діви, відрізняються своєю спокійною та розсудливою природою. Вони не тяжіють до показовості, самовихваляння або вихваляння. Такі чоловіки добре спостерігають, ретельно обмірковують кожен свій крок. Вони рідко беруть на себе ініціативу у стосунках, але їх відданість та надійність ніколи не підпадають під сумнів. Чоловіки-Діви досягають великих успіхів у своїй професії завдяки наполегливості та послідовності.

При виборі партнерки на все життя, чоловік-Діва підходить з великою відповідальністю. Він аналізує, порівнює плюси та мінуси, ретельно обдумує всі можливі варіанти розвитку подій. Якщо він приймає рішення, то він стоїть на ньому і не змінює. Чоловіки-Діви часто залишаються холостяками або одружуються досить пізно, але коли вони вступають у шлюб, розлучення в них винятково рідкісне. Чоловіка-Діву приваблює тільки ідеальна жінка в усіх відношеннях - скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, загадкова та недосяжна. Проте, навіть у стосунках з такою партнеркою, чоловік-Діва буде прагнути контролювати її та повчати.

Жінка-Діва

Жінка, народжена під знаком Діви, є втіленням вірності, відданості та стійкості. На перший погляд вона може здатися холодною, недосяжною та байдужою. Але це поведінка обумовлена потребою ретельно зважити всі ризики та аналізувати ситуацію, перш ніж висловити свої емоції. Для жінки-Діви найбільша трагедія - розчарування на своїх власних сподіваннях, тому вона підходить до прояву почуттів з великою обережністю. Навіть коли безмежно закохана, жінка-Діва не поспішає занурюватися головою у відносини - вона завжди використовує критичне мислення та розумову аналітику, щоб уникнути надмірних емоційних реакцій.

Дитина-Діва

Дитина, яка народилася під знаком Діви, є чарівною та привабливою особистістю, завжди залишає приємне враження після спілкування. Вона відзначається своєю ввічливістю, скромністю та низькими вимогами. В ранньому віці такі діти розвиваються швидше за своїх ровесників, рано починають говорити, ходити, рахувати та читати по складах. Вони проявляють інтереси в різних сферах. Якщо ви маєте щастя бути батьком такої дитини, будьте готові відповідати на її "дорослі" запитання.

Відомі особи, що народилися під знаком Діва:

Жінки-Діви:

 • Агата Крісті (15 вересня) - англійська письменниця, одна з найвідоміших у світі представниць детективного жанру.
 • Ґрета Ґарбо (18 вересня) - шведська та американська акторка, популярна в епоху німого кіно й «золотої доби» Голлівуду.
 • Сальма Гайєк (2 вересня) - мексиканська та американська кіноакторка, режисерка та продюсерка. Відома за фільмами «Фріда», «Бандитки», «Відчайдушний», «Дурні завжди поспішають».
 • Бейонсе - (4 вересня) - американська авторка-виконавиця в стилі R&B.

Чоловіки-Діви:

 • Йоганн Вольфганг Гете (28 серпня) - німецький поет, драматург, прозаїк, науковець, державний діяч, театральний режисер і критик.
 • Річард Гір (31 серпня) - американський кіноактор, відомий за такими фільмами: «Потанцюємо», «Красуня», «Наречена-втікачка», «Хатіко. Вірний друг», «Перший лицар»,«Чикаго», тощо.
 • Кіану Рівз (2 вересня) - канадський актор, режисер, продюсер і музикант. Здобув популярність за виконання головних ролей у декількох блокбастерах, включаючи комедійну франшизу про Білла і Теда, трилер «На гребені хвилі», культові бойовики «Швидкість», «Джон Уік» та психологічний трилер «Адвокат Диявола».
 • Гай Річі (10 вересня) - англійський кінорежисер і сценарист.
Опис знака зодіака Діва
Діва 22 серпня — 23 вересня

Поширені питання

Що приносить успіх?
Досить дивно, але справжнім талісманом успіху для Діви може стати… собака! Так, так, саме собака. Цей вірний домашній улюбленець дарує тепло, любов та ніжність, якої іноді так недостатньо Дівам.
Чого боїться Діва?
Для Дів хаос і відсутність ясності в справах є неприємними і страшними. Вони прагнуть до порядку, структури і організації, тому невпевненість і невизначеність викликають у них занепокоєння. Діви також бояться зради і розчарування з боку близьких людей. Вони цінують надійність і вірність у взаєминах, ідеалом для них є взаємна довіра і підтримка.
Що більш за все не подобається Дівам?
Діви відрізняються своєю охайністю та старанністю, і вони завжди прагнуть до чистоти та порядку. Небрежність, відсутність догляду і безлад насправді дуже роздратовують їх. Вони не терплять тих, хто не приділяє уваги своєму зовнішньому вигляду та довколишньому середовищу, де панує безлад.

Останні новини