Значення імені Катерина: характер, доля, сумісність

Катерина - ім'я сформувалося у Стародавній Греції від вихідної форми Αικατερίνη ("Хайкатерине") і означає "невинна", "чиста" або навіть "бездоганна". Зменшувально-пестливі форми імені: Катя, Катюша, Катенька, Катюшка, Ріна, Каталін, Кет, Кейт, Кеті та ін.

Ще будучи маленькою дівчинкою Катерина відрізняється врівноваженістю та комунікабельністю. Водночас вона дещо гордовита і меркантильна. Однак це лише надає її образу пікантності. У будь-якому віці господині цього імені прагнуть завжди бути першими. Саме це мотивує їх виконувати все, за що вони беруться, дуже відповідально і акуратно. Як винагороду вважають за краще отримувати подарунки, а не похвалу.

Катерини відрізняються самостійністю, чесністю та відкритістю. Їхні вчинки завжди правильні. Разом з тим, вони привітні та веселі. Як працівники ці жінки активні, виконавчі, не конфліктні та тактовні. У гострих ситуаціях завжди знайдуть можливість як її згладити та попередять конфлікт. Господині цього імені успішно впораються з будь-якою роботою. Вони хороші у будь-якій професії. Так Катерини можуть виявити свої таланти у науці, державній службі чи як громадський діяч. Сприятливі та цікаві для них та професії сфери мистецтв.

Партнера для заміжжя Катерини обирають дуже скрупульозно і, як правило, з розрахунку. Але гроші для них у цьому питанні не є головними. Вони насамперед вимогливі до уваги з боку свого обранця, яке має бути постійним та бажаним як до принцеси. Найчастіше вони безпомилково вибирають близького собі за духом чоловіка. Це хороші дружини та люблячі матері. Але незважаючи на те, що сім'я для Катерини дуже важлива, їм необхідно мати якусь справу, де вони можуть прикласти свої таланти. Рутинне життя їм не до смаку.

Відмінним здоров'ям Катерини не можуть похвалитися. У них відзначається схильність до хвороб нервової та дихальної систем та інфекційних захворювань. Також можуть бути проблеми з рівнем гормонів. Тому їм важливо постійно стежити за своїм самопочуттям. У деяких власниць імені спостерігаються патології щитовидної залози або нирок, може розвиватися ревматизм. З віком у Катерин можуть зустрічатися цукровий діабет, холецистит, проблеми із зором, поліартрит та тромбофлебіт. Крім того, ці дами схильні до нервових зривів через підвищену вимогливість до себе.

День ангела імені – 7 грудня.

Популярні імена

Більше імен на літеру К