Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Рак - характеристика вашого знаку зодіаку

Міфологічне походження

Раки, гігантський краб, найбільш відомий своєю роллю в битві між Гераклом і Гідрою. Гера, яка ненавиділа Геракла, послала Рака на допомогу чудовиську Гідрі. На жаль для Рака, все пішло не так, як планувалося. Хоча йому вдалося вчепитися в ногу Геракла, відволікаючи його від бійцівської гідри, Геракл швидко звернув свою увагу на краба і розчавив його. Ця історія підкреслює завзятість і силу Рака, незважаючи на його в кінцевому підсумку невдалі зусилля.

Риси характеру

Особистість Рака схожа на те, щоб вийти вглиб озера з теплою водою. Він відчуває блиск і прохолоду, коли торкається тіла, але ви знаєте, що якби ви були занурені в нього, було б тепло.

Самосвідомість Рака схожа на припливи. Вони постійно переходять у фокус і виходять з фокусу. Їх особистість багатошарова. У них багато настроїв, деякі з яких суперечливі, але вони також мають глибоке, стрижневе "я", яке зберігається.

Раки обтяжені власними печалями і печалями оточуючих. Їх часто переслідує горе. Їм важко ділитися своїм болем з іншими, і вони часто бояться бути вразливими, тому що несуть страх, що люди будуть використовувати свої слабкості проти них. Раки навчилися приховувати свій біль, щоб не обтяжувати нікого іншого. Вони роблять вигляд, що з ними все гаразд, коли їх немає.

Їх емоції схожі на оголений нерв. Вони можуть відчути все. Вони схожі на камертон, який вібрує при найменшій провокації. Вони, як правило, несуть глибокі образи, тому що не можуть забути емоційне жало легенів.

Відносини з людьми

Раки - дуже чутливі і турботливі люди. Схильні віддавати все своє, вони схильні з головою кидатися в зобов'язання. Раки дуже лояльні і рішучі.

Раки дорожать своїми близькими і будуть люто захищати їх. Відомі своєю чутливістю, Раки можуть бути дуже сентиментальними, коли справи йдуть добре, але якщо щось йде не за планом, це швидко шкодить їхнім почуттям. Вони обережні з собою і можуть показати свою вразливість, коли вперше заводять стосунки. Однак при дбайливому і шанобливому ставленні до них вони розквітають і можуть стати відданими і вірними на все життя.

Кар'єра

Коли роботу потрібно буде виконати, Рак засукає рукава і успішно її добудує. Якщо вони залишаються одні на роботі, вони, як правило, працюють краще, ніж бути оточеними іншими людьми, лояльними до свого роботодавця і зосередженими на завданні. У них буде відмінна кар'єра медсестер, домробітниць, садівників, політиків і декораторів.

Для представників знака велике значення має безпека і гроші. Вони легко заробляють їх і не звикли витрачати все це за один день. Їхня мета - заощаджувати, інвестувати та спостерігати, як їхні інвестиції зростають щодня. Винахідливий і хороший в управлінні часом і фінансами, це ознака того, що часто відповідає за всі гроші в господарстві, тримаючи під контролем свого партнера або інших членів сім'ї.

Опис знака зодіака Рак
Рак 21 червня — 23 липня

Останні новини