Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 20.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 21.04 - 21.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 22.05 - 21.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 22.06 - 22.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 21.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 22.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 24.10 - 23.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 21.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 19.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 20.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 21.02 - 20.03

Терези - гороскоп на рік

2023

Для багатьох Терезів цей рік стане визначальним. У 2023 році вісь сонячного затемнення частково пройде у Терезах. А саме сонячні затемнення 20 квітня та 14 жовтня. Місячні затемнення символізують завершення старих циклів і початок нових, тому у квітні та жовтні Терези, народжені наприкінці знака (приблизно 19-22 жовтня), зіткнуться з тим, що певний етап їхнього життя пройшов. Все закінчено, настав час починати нову.

Щоб зрозуміти, які саме області зміняться, ми можемо озирнутися на події, які відбулися 19 років тому або 9,5 років тому. Тепер буде задіяна та сама область життя, хоча події можуть і не повторитися в точності. Наприклад, пізніше ви знайшли роботу, а тепер хочете залишити це місце. Або ви розлучилися, а тепер знову одружилися. Також на пізніх Терезах негативно вплине Плутон у Козерозі. Тому не всі зміни приємні та ймовірні кризові ситуації.

У період із січня по травень всі Терези також будуть під впливом Юпітера, і цей вплив зі знаком мінус. Це може виявлятися як бажання перевитрачати кошти, вчити та наставляти без прохання, а також надмірно вимагати від людей та світу загалом. І тут кажуть, що людина «носить корону». Щоб уникнути цього впливу, найкраще зробити у своєму житті кілька справжніх «юпітеріанських» кроків — зосередитись на своїй освіті, розширити свій кругозір, зайнятися духовним та особистим розвитком, пройти кілька занять чи тренінгів із цього предмету.

Найвдаліші місяці року для Терезів — лютий і березень, коли Сатурн також поєднається з Юпітером, але не в негативному, а в позитивному аспекті. Зокрема, його робота зробить представників Терезів сильнішими, впевненішими в собі та психологічно зрілими. В цей період саме час голосно заявити про себе в суспільстві, щоб досягти нових висот на соціальній драбині. Ви можете розпочати або розширити свій бізнес, проект, бізнес.

Фінансове положення

2023 стане для Терезів переломним у фінансовому напрямку. Для них відкриються нові можливості у кар'єрній реалізації та збільшенні доходів. Для цього важливо заручитись підтримкою. Це можуть бути партнери, супутники життя, родичі. Будь-які пропозиції щодо допомоги та спільного досягнення цілей мають бути прийняті. Але слід покладатися тільки на тих людей, до яких відкритий ліміт довіри.

Осіння пора підкине підвищення чи початок нового проекту, "приреченого" на успіх. У колективі слід також спиратися на співробітників. Прислухаючись до порад начальства, люди цього зодіаку швидко отримають підвищення, у тому числі й матеріальне. Рік Водяного кролика стане стартовим для збільшення рівня доходу, а тому потрібно бачити знаки у кожній можливості, навіть якщо на перший погляд вони не мають перспектив.

Справи амурні

Самотнім Терезам у новому році зірки обіцяють романтику і нові відчуття, яких вони не відчували вже кілька років. На горизонті з'являться кілька претендентів на місце другої половинки. Але у цій сфері рекомендується виявити ініціативу: написати першими, самим запросити на побачення тощо. Зупинившись на відповідному варіанті та встановивши контакт, потрібно бути готовим до нового етапу в житті та виходу відносин на серйозний рівень.

Тим представникам зодіаку, які вже перебувають у статусі офіційного партнера, варто придивитися до слабких місць шлюбу. Якщо побут затягнув вас, негайно вирушайте з коханою людиною на відпочинок, не шкодуючи грошей. Цього року вам потрібне емоційне потрясіння для зміцнення сімейних відносин.

Несімейні пари можуть зіткнутися з інтригами та ревнощами. Щоб уникнути подібних явищ, приділяйте один одному більше уваги та намагайтеся проживати якнайбільше емоцій разом.

Здоров'я

Початок царювання Чорного кролика подарує Терезам енергетичний та емоційний сплеск. Не варто ні в чому собі відмовляти. Все, що може принести позитив - має вами здійснитися, щоб відкритий потік енергії продовжував витікати достатком. Таким чином ви позбавитеся негативу, що осів у вашому тілі в нелегкому 2022 році.

Навесні астрологи рекомендують обстежити весь організм та уникати у другій половині року травм.

Кролик буде прихильний до Терезів у 2023 у всіх сферах. Головне - вчасно роздивитися свої шанси та можливості.

Детальний гороскоп для Терези
Терези 23 вересня - 23 жовтня

Останні новини