Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 20.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 21.04 - 21.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 22.05 - 21.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 22.06 - 22.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 21.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 22.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 24.10 - 23.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 21.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 19.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 20.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 21.02 - 20.03

Терези - гороскоп на рік

2024

2024 рік пройде для Терезів успішно. Протягом року щаститиме як у грошах, так і в коханні. Але для того, щоб не втратити потенціал до успіху, вам потрібно буде відкинути нерішучість. Очікуйте стабільності та сприятливих можливостей. Як тільки зрозумієте, що вони настали, беріть від життя все. Також приготуйтеся до поїздок. Мандрівки, відрядження, відпустка — життя однозначно стане різноманітнішим та цікавішим.

Фінансовий гороскоп

Терези завжди прагнуть до гармонії та балансу. 2024 рік принесе їм бажане. Вони отримають стабільність як в особистих стосунках, так і на роботі.

Щодо кар’єри, то для її швидкої та успішної побудови, варто долучити такі свої природні якості як справедливість та здатність до дипломатії, лідерства. Це допоможе налагодити взаємодію з колегами та знайти збалансовані рішення, які сподобаються керівництву. Співпраця з іншими має бути у фокусі уваги. Чим більше самовладання, тим більше приємних здобутків.

2024 рік буде сприятливим для довгострокового планування та інвестицій. Вам варто уже почати думати в цих напрямках. В якийсь момент ви зловите натхнення і зрозумієте, що потребуєте якісних змін свого фінансового становища. Жінкам-Терезам варто не розпорошуватися на безліч проєктів. Радимо діяти за чітко визначеним планом. Тоді вдасться досягнути навіть більше, ніж ви очікували одразу.

Не бійтеся починати нове. Навіть, якщо потрібно різко змінити свій курс. Всі ваші плани в діловій сфері здійсняться. 2024 рік передбачає багато можливостей для цього. Це стосується здебільшого першої половини року. До кінця весни буде багато варіантів, з яких ви зможете обирати. Якщо трапляться скрутні хвилини, не переживайте. Допомога прийде.

У другому півріччі вас поглине навчання. Це може бути як вивчення чогось нового, так і підвищення кваліфікації. Підвищення рівня знань виведе вас на новий показник прибутку. Ви будете щасливо спостерігати, як збувається все, що ви хотіли.

Чоловіки-Терези у 2024 році будуть збирати врожай зі свого минулого вкладу. Проте, непогано взятися і до чогось нового. Правда, для цього доведеться приймати рішення швидше, ніж звичайно. Але й успіху буде більше, до того ж у багатьох сферах одразу.

Якщо плануєте створити власне підприємство, врахуйте, що прибуток постійно балансуватиме з витратами. Докладіть всіх зусиль для того, щоб ваші дії в цій справі були раціональними. Прийміть і продумайте всі ризики заздалегідь.

Любовний гороскоп

У 2024 році Терези відчують, що бажають змін в особистих стосунках в сторону розширення горизонтів. Для цього доведеться вийти із зони комфорту, а це — ризики. Якщо ви хочете змін, то маєте прийняти ці ризики, піти в сторону глибокого розуміння себе і своїх стосунків.

Варто пам’ятати, що розвиток стосунків повинен відбуватися на основі взаєморозуміння та компромісів. Будуйте все через діалог та співпрацю з партнером.

Для Терезів, які ще не знаходяться у стосунках, 2024 рік готує нові цікаві знайомства. Вони принесуть багато позитивних емоцій. Радощів вистачить на весь рік. Але ви не маєте просто сидіти й чекати, доки все складеться. Будьте активнішими, покажіть Всесвіту, що ви готові до доленосної зустрічі.

Людей, які вже створили сім’ю, також чекають зміни. Можливо ті, яких ви давно бажали. Проте, не розраховуйте на те, що збудеться одразу і все. Тримайте себе в руках, а ситуацію під контролем.

Можливі несподівані звістки та події. Спочатку вони викличуть у вас бунт, бурю почуттів, можливо, навіть негативних. Проте з часом ви зрозумієте, що все йде до кращого, тиск іззовні зникає, а в ваше життя навіть таким несподіваним чином приходить справедливість та гармонія.

Гороскоп здоров’я

Щодо здоров’я, то у 2024 році Терезам варто звернути увагу на свій фізичний стан. Особливо важливим є віднайти баланс активності та відпочинку. Більше відпочивайте, навіть якщо дуже бракує часу, а робота наступає на п’яти. Знаходьте хвилинки для релаксу та перемикання. Це дуже важливо для відновлення сил та збереження фізичного та психічного здоров’я.

На роботі дотримуйтеся техніки безпеки. Приділіть цьому особливу увагу. В іншому випадку можливі травми. Вони будуть незначні, проте неприємні.

Терезам протипоказані великі навантаження, в тому числі й емоційні. Не переживайте за все на світі. Зверніть увагу на практики розслаблення, можливо, на йогу. Уникайте вигоряння. Бережіть свою енергію, з розумінням ставтеся передусім до себе. Можливо, вам варто переглянути стосунки з деякими людьми, які вимагають від вас занадто великої віддачі.

Взимку зміцнюйте імунітет. Не виключено, що у вас почнуться проблеми з зором, шкірою та волоссям. Краще до цього підготуватися і заздалегідь подбати про свій стан. Догляд за собою допоможе знизити негативні тенденції, а то і зовсім прибрати їх.

У березні-квітні можуть повернутися хронічні хвороби. Не ігноруйте проблеми. Доліковуйте їх до кінця, щоб вони не зросли та не стали значними у майбутньому. Не відмовляйтесь від обстежень у лікаря. Якщо пропонують, згоджуйтесь. Не пропонують, ініціюйте самостійно. Важливо тримати свій стан під контролем. При цьому шукайте лікарів з хорошою кваліфікацією та досвідом.

В 2024 році можливо доведеться потурбуватися і про здоров’я близьких. Без вас вони не обійдуться. Спільно пройдені труднощі дуже зблизять і наповнять відчуттям єдності.

Детальний гороскоп для Терези
Терези 23 вересня - 23 жовтня

Останні новини