Значення імені Аліна: характер, доля, сумісність

Аліна - ім'я одразу вражає своєю красою та незвичайною історією. Походження імені має французьке, німецьке, скандинавське і навіть арабське коріння. Ім'я в перекладі з латини означає "інша", "чужа", а з арабської - "шляхетний", знаменитий". У країнах Скандинавії Аліна вважається скороченням від популярного імені Аделіна, яке також завоювало популярність у Франції та Німеччині.

Є безліч версій, що розповідають нам про походження імені, одна з них - від латинського Альбіна, яке має значення "біла", "світла", проте достовірно визначити походження імені Аліна досі не вдалося. Серед слов'ян це ім'я означає червоний колір, символ очікування надії та щастя.

Ім'я Аліна звучить м'яко і ніжно, проте його володарка дуже вперта, запальна і примхлива. Не приймає критики чи зауважень, конфліктна та самолюбна, любить командувати. Стати авторитетом для цієї дівчинки непросто. З віком гостро помітні негативні риси пом'якшуються, якщо батьки докладали зусиль і показували позитивний приклад своєму чаду.

В Аліні є багато переваг. Хороша пам'ять вбирає інформацію, як губка. Посидюча, старанна в навчанні. Впертість тут грає більш позитивну роль. Власниця імені має творчі здібності, особливий дар до малювання, музики, дизайну, інженерії. Варто відзначити також здатність до переконання навіть найупертіших співрозмовників, які ні в чому не хочуть поступатися. До того ж у дівчині нерідко поєднуються такі несумісні риси, як владність та дружелюбність. Найчастіше Аліна успадковує характер батька і зовні більше схожа на нього. Доросла Аліна своєрідна та волелюбна.

Негативні риси з дитинства, хоч і нівелюються, але не зникають повністю, а іноді виповзають назовні, при цьому вони не заважають дівчині бути жіночною, лагідною та ніжною. У роботі Аліна відповідальна, швидко та якісно її виконує. Власниця цього імені є надійним другом і ніколи не відступає від своїх принципів.

День янгола імені Аліна за церковним календарем відзначається 9 разів – 23 березня, 29 квітня, 29 травня, 14 та 16 червня, 2 липня, 4 серпня, 29 вересня, 20 жовтня.

Популярні імена
Більше імен на літеру А