Значення імені Аміна: характер, доля, сумісність

Аміна – ісламське ім'я арабського походження, найбільшого поширення набула у країнах, пов'язаних з ісламською культурою, а також у Китаї та Японії. Варто згадати і про велику популярність цих імен у казахських, осетинських та арабських сім'ях. Аміна в перекладі означає “що почувається в безпеці”, “хранителька”, “чесна”. Існує легенда, що перша володарка імені – мати пророка Мухаммеда – основоположник ісламської релігії. Також у імені Аміна є похідні (родинні) чоловічі імена – Амін та Емін. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Аммі, Амінка, Міна, Аміночка, Міночка, Мінушка.

У дитинстві Аміночка росте приємною, привабливою до себе, комунікабельною дівчинкою. На неї можна покластися, виступає своєрідним оберегом для близьких, з раннього віку вкотре підтверджуючи трактування значення свого імені. Ці якості збережуться у дівчини й у дорослому житті. Наділена артистичністю, яскравою і живою вдачею, непосидюча, хоча в незнайомій компанії поводиться тихіше за воду.

Внутрішній світ дівчинки сприйнятливий і чутливий, поглинає все, як губка. Батькам просто необхідно звернути пильну увагу на книжковий, музичний та відеоконтент, а також на оточення, що впливає на Аміну. З негативних якостей можна відзначити запальність, вразливість, довірливість. Останні дві якості з перерахованих часто приваблюють шахраїв і серцеїдів, які не проти скористатися м'яким характером Аміни. Навчається вона впевнено добре.

Допомагають дівчинці притаманні їй посидючість, допитливість. Аміна з дитинства вже знає, ким буде в майбутньому. Має аналітичний склад розуму, легко досягає успіху в технічних предметах, а потяг до книг, здатність вбирати більше обсягів інформації допомагають у вивченні гуманітарних наук.

Доросла Аміна м'яка вдумлива, раціональна, мудра, поводиться так, як властиво справжній леді. Високі моральні риси дозволяють володарці імені твердо оцінювати свої вчинки. Аміна – дівчина, з якою тепло та затишно. Любить і вміє підтримати, заспокоїти, надати психологічну допомогу людині, яка потрапила в біду. Нерідко обирає соціальні професії, пов'язані із турботою про людей – психолог, лікар та викладач.

Здоров'я у дівчинки зберігається стабільно добрим все її життя завдяки високому життєвому тонусу. Любить займатися спортом, у дорослому житті потяг до тренувань не вичерпується.

День янгола Аміни – залежить від того святого, на честь якого хрестили дитину.

Відомі особи, які прославили ім'я Аміна: професор вивчення ісламу Аміна Вадуд, піаністка Аміна Гудвін, політик Аміна Чавахір.

Популярні імена
Більше імен на літеру А