Значення імені Аврора: характер, доля, сумісність

Аврора - "світанок" або "ранкова зірка".З римської міфології, Аврора - богиня ранкової зорі. Усі зірки на небі народилися від неї та її коханого Астрея. Вона була сестрою Геліоса, бога сонця. На грецьких вазах зображувалася з крилами. Коротка форма імені: Ава,Рора.

Аврора особливо сором'язлива, потайлива, дратівлива й емоційна. Надмірна обережність і підозрілість - звичайна справа для неї, адже душевний спокій - її головний пріоритет. Щоб захистити себе від зовнішніх ворогів, Аврора здатна стримувати себе і обмірковувати ситуацію, перш ніж діяти. Водночас вона буде повільно, але вірно розквітати в житті. Аврора не любить уваги і почувається ніяково, коли її змушують говорити на публіці або поводяться з нею особливим чином.

Характер її імені проявився з дитинства. Вона вимагає всього, не поступається в суперечках і не слухає батьків. Якщо виховання буде не достатньо, дитинавиростає неймовірно егоїстичноюлюдиною. Тож, виховуючи, старші мають давати їй відсіч, бути твердими й іноді суворими. Найцікавіше в Рорі те, що вона не кричить і не нападає, а використовує свою здатність хитро маніпулювати людьми і переміщати їх за своїм бажанням. Ця якість проявляється практично з самого початку. І це триває до кінця життя.

У дорослої Аврори випадкові поразки лише вдесятеро перевищують її наполегливість. Вона не піддається впливу, вона враховує тільки свою думку. Самовпевнена, діє вміло, але без належної витримки, через це її можна перемогти. Завдяки сприятливому характеру Аврори стосунки з іншими людьми є постійним випробуванням на міцність. Не кожен може впоратися з такою неприступною природою, а багато хто просто боїться її. Однак ті, хто знайде до неї підхід, побачать її такою, яка вона є. Життя Аврори завжди контролюється відповідно до встановлених нею правил. Повага до інших - сильна риса Аврори, але такого ж ставлення вона вимагає ідо себе.

Багатьох чоловіків приваблює загадкова і неприступна жінка. Але це не означає, що вони готові вирватися з цієї зарозумілої оболонки і розкрити справжні почуття носійці цього імені, і багато хто просто відступає. А під маскою удаваної суворості насправді ховається ніжна і романтична натура. Маска серйозності - це те, що дозволяє Аврорі залишатисяодинокою.

Однак у стосунках Рора звикла бути лідером. Для створення сім'ї їй потрібен чоловік із м'яким, покірним характером, який не стверджує і не відстоює своє домінування. Дівчата Аврори виходять заміж, коли вони досить упевнені у своєму виборі. У повсякденному житті Аврора сувора, а її друга половинка ділить із нею домашні обов'язки.Також вона буде прекрасною матір'ю.

Популярні імена
Більше імен на літеру А