Значення імені Адам: характер, доля, сумісність

Адам – ім'я прийшло до нас з івриту. Воно відоме у всьому світі, оскільки згідно з трьома головними релігіями цим чоловічим ім'ям володіла перша людина на планеті Земля. Вчені-етимологи висунули досить цікаву теорію його походження. Адам є однокорінним зі словами «земля» та «червоний», що разом означає «створений із червоної глини». Доказом цієї теорії є опис створення Адама Богом із «праху земного» у книзі Буття. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Адя, Адік, Адька, Адамчик, Адамушка, Адамонька.

Маленький Адам доброзичливий, життєрадісний, яскравий. Він легко знаходить компанію, має довірчі стосунки із дорослими. З негативних рис можна перерахувати зайву вразливість та деяку емоційність. Хлопчик не переносить критики. Ці риси, а також постійне прагнення новизни переслідуватимуть Адама і в дорослому житті. А ось як хлопчик і далі сприйматиме критику - цілком і повністю залежить від батьків. У вихованні батькам може допомогти скромність і послух, властиві йому з раннього дитинства. Любить вчитися, багато дисциплін даються легко.

Адік має завидну наполегливість, аналітичний склад розуму, чудову пам'ять. Всі ці риси та здібності вундеркінда можна і потрібно розвивати, що у майбутньому відіграє вирішальну роль у побудові успішної кар'єри. У цьому віці батькам потрібно буде приділити особливу увагу звичкам, звичкам сина, його компанії. Вразливий і довірливий він може з легкістю наслідувати поганий приклад і мати погані звички.

Дорослого Адама можна охарактеризувати, як інтроверта, що твердо і суворо дивиться на своє оточення. Має холодний розум і розвинене мислення. Не знаючи ситуації, ніколи не зробить поспішних висновків, але при цьому чоловік суб'єктивно оцінює те, що відбувається. Вибагливий та ерудований лідер у будь-якому колективі. Часто стає успішним лікарем чи бізнесменом.

Здоров'я Адама міцне, особливих проблем немає як у дитячому, так і в дорослому житті.

День ангела імені – відзначається один раз на рік – 27 січня.

Популярні імена

Більше імен на літеру А