Сонник Змія: значення сну та тлумачення за сонником

Сон про змію - це внутрішній стан людини, який говорить про нереалізовані можливості або нерозкриті таланти або потенціал. Якщо наснилася одна змія, згорнута в клубок, то це натяк про інтриги, плітки, можливі зради або чвари в колективі.

Сонник тлумачить, якщо уві сні ви проходите повз кілька змій - у житті вам вдасться подолати проблеми з недоброзичливцями і навіть досягти успіху в чомусь.

Сонник Змія

Наснилася маленька змія

Маленька змія уві сні говорить про вашу доброту щодо оточуючих людей. Довірливість може стати приводом для корисливих вчинків з боку недоброзичливців, ставши ґрунтом для зради, наклепу або зради.

Такий сон про змію може означати, що хтось хоче вас обдурити або скористатися, причому ця добре знайома вам людина. Якщо рептилія невеликого розміру повзає навколо, то все вказує на небезпеку з боку другої половинки, причому це говорить не про зраду, а про корисливий намір і можливу змову з її участю.

Сімейним парам змія в сновидінні підказує про наявність невирішених конфліктів і образ, що причаїлися.

Наснилася велика змія

Велика змія уві сні символізує появу в житті сильного ворога чи суперника, можливо, навіть кількох. Якщо змія уві сні поводиться спокійно чи спить, це означає фінансовий добробут, новий проект, придбання чи новий етап у житті. Якщо забарвлення такої змії неоднотонне, то це може сигналізувати про хвороби.

Наснилася біла змія

Біла змія уві сні символізує швидкий успіх, знахідку чи прибуток. Однак ця світла смуга везіння не триватиме довго, тому варто вичавити з цього періоду якомога більше благ. Істота цього кольору уособлює мудрість, чистоту, спокій.

Чорна змія уві сні

Протилежний символ чорна змія. Вона виражає стан душі, психоемоційного тла і навіть енергетики того, кому вона з'явилася. Масштаб майбутнього негативу залежить від її розмірів. Якщо вона ще й скручується навколо шиї, то варто чекати на небезпечну каверзу з боку супутника життя або когось із близьких.

Жовта змія уві сні

Жовте забарвлення змії уві сні говорить про можливих непорядних людей у близькому оточенні чи професійному колективі. Подібний сюжет здатний охарактеризувати і саму людину, а саме - її підступність та негативні риси характеру. Також це може бути провісником хвороб, не виключено, що інфекційні. Побачивши таке варто пройти обстеження.

Сірий колір змії уві сні

Сіра змія уві сні говорить про заздрісників і пліткарів. Якщо вона знаходилася в руках, то такі персони ще й впливають, а також мають значення у вашому житті.

Незвичайне забарвлення рептилії розповість, що тому, хто бачить сон, слід взяти себе в руки, зібрати свої сили та долати майбутню перешкоду. За цим піде нагорода долі у вигляді багатства, щастя та душевного спокою.

Наснилася мертва змія

Мертва змія уві сні попереджає про серйозне захворювання.

До чого сниться Змія за іншими сонниками

Міллер:

  • Змія може символізувати підступність, зраду або небезпеку.
  • Залежно від контексту сну, вона може означати приховані загрози чи почуття невдоволення.

Ванга:

  • У інтерпретації Ванги, змія може віщувати зміну, мудрість чи внутрішні протиріччя.
  • Також, змія уві сні може вказувати на важливі зміни в житті або необхідність прийняття рішень.

Зигмунд Фрейд:

  • Для Фрейда, змія в сновидінні часто пов'язується із сексуальними символами, сексуальними бажаннями чи чоловічою сексуальністю.
  • Також змія може бути інтерпретована як символ боротьби з внутрішніми конфліктами або пригніченими почуттями.
Популярні сновидіння