Сонник кров: до чого сниться кров уві сні, значення та тлумачення

Кров сниться до різних подій: прикрощів і радощів. Незважаючи на те, що багато хто вважає, що це - ознака бід у родичів, існує безліч трактувань, і залежать вони від супутніх деталей картини, яка з'явилася вночі.

Сонник кров

Наснилася кров на руці

Якщо сновидець розглянув кров на руці, незалежно від того, лівої, правої чи обох, то йому слід очікувати неприємностей, можливо, навіть їхньої черги. Найчастіше це свідчення загрози чи зради, які принесуть люди близького кола або навіть рідні. Ті, хто в житті з'явився зовсім недавно, повинні потрапити в поле зору та пильності насамперед. А ось засохла кров – ознака швидкого загострення хвороби, яку ви могли вважати вилікуваною. Це може бути і загострення хронічної недуги.

Кров на одязі уві сні

Сучасний сонник тлумачить, що великі плями крові на одязі обіцяють неприємності у професійній сфері. Чим більше пляма - тим масштабніше варто очікувати на проблему. Потрібно готуватися до догани від начальства, так і грандіозного скандалу з наступним звільненням. Засохлі плями - до зниження доходу чи зниження заробітної плати. Ще забруднений червоною рідиною одяг може говорити про те, що варто побоюватися нових знайомств, у тому числі і на роботі.

Кров із рани уві сні

Якщо кров йде з рани на будь-якій іншій ділянці тіла, то це передбачає загострення хронічного захворювання або прояв такого, про який ви навіть не підозрюєте. Якщо вона тече рясно з однієї рани, це показує порушення у психоемоційному стані чи стрес. Також існує велика ймовірність того, що поруч з вами знаходиться енергетичний вампір. Якщо в такому сні присутня ще якась людина і ви відчуваєте страх чи біль, то з великою ймовірністю це він.

Рясна кровотеча обіцяє серйозну втрату, яка спричинить страждання. Це може бути не тільки втрата близьких, а й розорення, аварія, велика крадіжка або псування вашого майна.

Наснилася кров із носа

Носова кровотеча – ознака нестачі фізичних чи емоційних сил у сновидця, відсутність їх для боротьби з наявними проблемами. Це й тлумачення те, що сплячий нераціонально витрачає свої ресурси, як життєві, і матеріальні, на нереальні проекти предмети чи людей. Інша сторона медалі – майбутня романтична зустріч чи подія.

Кров із статевих органів - це скандальний розрив із другою половинкою, можливо, навіть розлучення. Ротова крововтрата передбачає якісь конфлікти з родичами, зокрема - на ґрунті поділу майна.

Якщо уві сні ви зробили кровопролиття - гарна ознака. На вас чекає кар'єрний успіх, завоювання на любовному фронті та значущі події в житті, а також різке множення капіталу. Але ці досягнення можуть завдати шкоди комусь іншому.

Закривавлена друга половинка є в сновидіннях до того, що з нею може статися щось недобре.

Чекати на перемогу над заздрісниками і злостивцями можна після того, як насниться кров людини, яка вам не імпонує.

Родичі в крові сняться до того, що їх чатують на неприємності: це може бути хвороба, неприємність, надзвичайна подія і навіть загибель (у калюжі крові).

Кров у дитини уві сні

Кровотеча у дитини - подія чи захід значного масштабу. Це означає і те, що сновидець досить розумний і мудрий, щоб знайти вихід зі скрутного становища, яке чекає на горизонті.

Домашній вихованець у крові

Закривавлений вихованець є вночі тоді, коли в організмі існують неполадки. Якщо він при цьому мертвий, то ви щось втратите незабаром.

Наснилася чужа кров

Коли уві сні людина просто бачить чужу кров, це знак, що незабаром на його шляху позначаться проблеми, які доведеться вирішувати самостійно. Кровопролитне вбивство - недобрий знак. Але перед тим, як панікувати, проаналізуйте свій внутрішній стан. Якщо ви заплуталися в собі або на вас тисне важкий тягар проблем або невирішених питань, подібний нічний сюжет може бути простим виплеском емоцій, що накопичилися.

Значення для чоловіків та жінок

  • Коли чоловік бачить криваві сновидіння, то це свідчить про їхню тугу за минулим або про те, що вони по комусь дуже сумують, але незабаром зустрінуть цю людину. Якщо уві сні ви в крові, то не виключено кар'єрне зростання та успіхи на любовній ниві. Здавати аналізи для чоловіка означає наближатися до фінансової вершини. Своєрідне значення несуть у чоловічих мріях криваві сльози. Вони вказують на таємну шанувальницю, яка буквально "згоряє від почуттів".
  • Для жінки також подібні сновидіння несуть різний сенс. Плями на одязі пророкують появу ворогів, і найімовірніше - на роботі. Також можливі й хибні звинувачення у бік сновидиці. А ось впасти в криваву калюжу - до покращення якості життя та можливої подорожі на курорт. Якщо уві сні ви п'єте кров – це до отримання грошових чи матеріальних бонусів, які не призведуть до добра.
Популярні сновидіння