Сонник Кава: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо наснилося, що ви п'єте каву, то вам доведеться зіткнутися з чиїмось несхваленням. Будьте готові до того, що начальство зробить вам догану або просто не оцінить вашу ініціативу. Також друзі або родичі можуть бути незадоволені вашим вибором другої половинки.

Сновидцям, які перебувають у шлюбі, кава є передбаченням сварки. У цьому конфлікті йому краще піти на компроміс, взявши до уваги побажання партнера. Найімовірніше, вина в сварці лежить на ньому.

Невдачі у фінансовій сфері чекають на того, кому приснився продаж кави. А ось її купівля означає дохід з надлишком і повернення своїх боргів.

Якщо жінці наснилося, як вона варить каву, то в найближчому майбутньому на неї чекає конфузна ситуація, яка принесе їй багато переживань і невеликі проблеми. Смажені зерна жінкам сняться до союзу з чоловіком, який позбавить їх багатьох проблем.

Кавова гуща у снах є новиною про те, що скоро ви подолаєте фінансову кризу, а ваші доходи почнуть переважати над витратами. Розпорядкуйтеся грошима правильно: є шанс витратити їх даремно.

Кава, що збігла уві сні, обіцяє злі задуми проти вас недоброзичливця. Ця людина вхожа до вас у довіру і замишляє недобре дуже давно. На даний момент вона підібралася до своєї мети впритул.

Пити каву з кимось - свідчення того, що на вас чекає перешкода, подолати яку допоможе колега, знайомий або кохана людина. Для позитивного результату ситуації обов'язково потрібно заручитися підтримкою цієї людини, інакше ви ризикуєте загрузнути в проблемі і зіпсувати собі життя.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру К