Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Водолій - гороскоп на рік

Водоліїв, як і раніше, будуть «денні іспити», і в новому році нічого не станеться, так що на це можна більше не розраховувати. "Тянькао" - це час серйозних змін у житті, і він пов'язаний з проходженням таких планет, як Сатурн, Уран або Плутон, залежно від того, в якому знаку ви народилися. А Сатурн перебуває у знаку Водолія з 2021 року і навіть періодично конфліктує з Ураном у Тельці. Тому з 2021 року всіх Водоліїв серйозно «трясе» у різних сферах життя.

Отже, у березні 2023 року Сатурн залишає цей знак, приносячи деяку втіху Водолію (10-18 лютого), для якого випробування тимчасово позаду. Але в березні того ж року Плутон увійшов до Водолія, що внесло серйозні зміни в життя Водолія на ранній стадії (20-22 січня). З березня по червень вони з нетерпінням чекають на «перші дзвіночки» майбутніх подій. Області, в яких Плутон, швидше за все, виявить себе — це здоров'я, кар'єра, соціальний статус. Якщо в зазначений період часу щось починає відбуватися (навіть якщо вам це здається банальним), то знайте, що сюжет тільки почався і фільм має довгий шлях. Плутон, найповільніша планета Сонячної системи, близько двох років «топче» приблизно одну й ту саму точку зодіаку.

Щодо інших представників цього знака, то з травня вони будуть під впливом Юпітера та Урана з Тельця. І вплив буде не малим, адже Телець та Водолій – знаки суперечливі в астрології. Ці планетарні впливи можуть поставити Водоліїв у ситуацію, коли вони мають діяти та приймати рішення, і стояти осторонь не вдасться. Також діяти потрібно швидко, не залишаючи часу на роздуми та сумніви.

До речі, це не є обов'язково негативною ситуацією. Наприклад, вам можуть раптово запропонувати кардинально змінити місце роботи чи навіть кар'єру. І ви не думали про такі речі, ви задоволені тим, де ви зараз. Але пропозиція була смішною, просто не було часу обміркувати її. Вам доведеться вибирати між стабільністю та ризиком. Порада - слідуйте своїм інстинктам, а не чужим. Вона єдина, хто може дати вам правильну відповідь.

Фінансове положення

Водолії в 2023 році можуть задуматися про зміну діяльності. На них чекають нові кар'єрні можливості, які обіцяють збільшення капіталу. Найманий сектор очікує розширення повноважень. Представникам саме цього знака начальство довірить вирішення серйозних завдань, що також позитивно позначиться на їхньому доході. А от із колективом варто бути обережним, тому що всередині нього не виключені інтриги, здатні вплинути на їхню продуктивність.

Навесні їм варто задуматися про запуск власної справи, оскільки в цей період планети вишикуються саме так, як завгодно Водолію. Чорний кролик не рекомендує знаку входити в мінус, тобто брати борги чи позичати гроші. А ось вкладення, які обіцяють перспективу, повернуться у примноженні.

Астрологи радять вкладати кошти в будинок, де ви мешкаєте, це дозволить розширити фінансовий потік. Не варто шкодувати грошей і на благо сім'ї, тому що у цьому середовищі генерується енергетичні джерела капіталу.

Справи амурні

На початку року гармонія залишить любовне життя Водоліїв. Усередині їхніх сімей буде помітне похолодання. Вирішити проблеми допоможуть відверті розмови про наболіле, але в м'якій формі. Їм варто спочатку вислухати другу половинку та проаналізувати ситуацію без емоцій.

Самотнім серцям зірки радять зосередитися на роботі та розвитку своєї особистості, оскільки ближче до осені Венера сама внесе позитивні корективи в їхнє особисте життя. З похолоданням, навпаки, в ній почнеться відлига: як для Водоліїв-подружжів, так і для одиноких представників. Інтриги можуть чекати на носіїв цього знака і на любовному фронті, тому їм варто тримати своє особисте життя в таємниці, приховуючи від сторонніх очей.

Здоров'я

Для людей, народжених під цим сузір'ям, настає сприятливий період для лікування старих хвороб. Водоліям варто звернути увагу на стан кровоносної системи та зміцнити судини, не забуваючи і про серце. Літо може відзначитися їдля ниє частими розладами шлунково-кишкового тракту. Якщо представникам зодіаку вдасться вчасно припинити розлад у сім'ї та конфлікти на роботі, вони зможуть зберегти емоційну стабільність протягом усього року.

Слабкою ланкою Водоліїв у рік Чорного водяного кролика стане сім'я та стосунки, але правильний підхід до вирішення проблеми допоможе уникнути розладів. Загалом фінанси та здоров'я не підведуть зодіак.

Детальний гороскоп для Водолій
Водолій 20 січня - 19 лютого

Останні новини