Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Близнюки - гороскоп на рік

На всіх Близнюків чекає дуже спірний рік. Так само на них вплинуть стресові та гармонійні аспекти планет. Наприклад, гармонійні аспекти Плутона впливають на ранніх Близнюків із березня по червень. Його вплив виглядає так, ніби він хоче збільшити свою владу та вплив на інших (в особистій та діловій сферах). При цьому ви стаєте проникливішими і сильнішими за волю, захоплюєтеся психологією або містикою. Деякі люди можуть мати надздібності.

Крім того, на ранніх Близнюків (21 травня — 1 червня) очікує негативний вплив Сатурна, починаючи з березня. На якийсь час вам доведеться відпустити те, чого ви звикли і до чого прив'язані. Наприклад, партнер довго перебуватиме у відрядженні (тобто буде тривалий період розлучень), або ви почнете будувати будинок, і вам доведеться урізати багато витрат.

Крім того, пізні Близнюки (10-20 червня) відчуватимуть гармонійний вплив Сатурна та Юпітера з січня до травня. Ви могли отримати заслужену винагороду за роботу минулого року – нову посаду, майно чи землю, зміну соціального статусу та інше. Залежить від того, на чому ви зосередилися та над чим працювали торік.

Також слід наголосити, що Марс на початку року був ретроградним, що негативно позначилося на знаку зодіаку Близнюки. Марс - планета травм і конфліктів, чого Близнюкам слід побоюватися. По можливості потрібно виключити зайві ризики, такі як зловживання екстремальними видами спорту та фізичними навантаженнями тощо.

Фінансовий стан

З лютого у Близнюків відкриється потік достатку. Це виявлятиметься як у кар'єрі, так і у поповненні бюджету. Можливості для заробітку збільшаться із геометричною прогресією. Астрологи рекомендують обмежити себе у нераціональних витратах та вкласти зайві кошти у корисні інвестиції чи оборотні проекти. Фінансовий потік для цього знака буде відкрито до осені. Одним із вдалих вкладень може бути подорож закордон, яка принесе вигідне для заробітку знайомство або навіть бізнес-партнера.

Наймані співробітники досягнуть цього року підвищення, але за умови, що стримають своє его і виявлять терпіння в критичних ситуаціях.

Не варто забувати про відпочинок. Поповнення внутрішніх ресурсів дасть подвійну фінансову віддачу. Людям, народженим під цим сузір'ям, у рік Кролика особливо варто побоюватися недоброзичливців та заздрісників, а також тримати свою грошову Фортуну подалі від чужих очей.

Справи амурні

Незважаючи на те, що 2023 рік проходитиме під егідою Венери, для Близнюків особисте життя не відзначиться особливими змінами чи морем позитивних емоцій. Вільні представники зодіаку можуть кілька разів завести нетривалі романи, але вони навряд чи призведуть до чогось серйозного, поки їхнє серце й душа не звільняться від переживань про минулі стосунки.

Близнюкам, які давно перебувають у парі, варто задуматися про те, як внести яскраві фарби в монотонне партнерське життя. Можливо, на них чекають конфлікти та сварки в любовному тандемі, в процесі яких виплеснуться всі образи і вилізуть підводні камені. У цій ситуації представникам даного знака треба бути м'якшим і постаратися знайти компроміс.

Здоров'я

Перша декада року Чорного кролика покаже слабкі сторони здоров'я Близнюків, а саме – імунну систему. Якщо їй вчасно не надати належної підтримки, з ладу можуть вийти багато механізмів в організмі. Зірки не рекомендують допускати фізичних навантажень, оскільки з ними може прийти емоційне вигорання і навіть нагрянути депресія. Слід підтримати шлунково-кишковий тракт, приділивши режиму харчування пильну увагу.

Грошовий потік для близнюків на рік Водяного кролика відкриється на самому початку і сяятиме достатком до осені. На це треба зробити ставку, оскільки любовний фронт і здоров'я не особливо радуватимуть добрими новинами. І важливо пам'ятати: здоров'я та саморозвиток – найкраща фінансова інвестиція для цього зодіаку у 2023 році.

Детальний гороскоп для Близнюки
Близнюки 21 травня - 20 червня

Останні новини