Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Близнюки - характеристика вашого знаку зодіаку

Міфологічне походження

Близнюки, також відомі як Діоскурі, є парою братів-близнюків у грецькій міфології. Цими братами були Кастор і Полідєв, або Поллукс, і часто зображувалися разом в мистецтві і літературі. Вони були синами Леди і або Зевса, або царя Спарти Тіндарея.

Кастор і Поллукс були нерозлучні протягом усього життя та зближувалися в міру дорослішання. Разом вони воювали пліч-о-пліч у численних боях і пригодах. Однак, на жаль, Кастор загинув у бою.

Незважаючи на смерть, Поллукс вирішив поділитися своїм безсмертям з братом, щоб вони завжди могли бути разом. Ось чому Близнюків іноді зображують у вигляді двох фігур з однією головою, так як вони є двома братами, що розділяють одне життя.

Історія Близнюків - трагічна, але красива історія братньої любові і вірності, яка захоплює глядачів століттями. Ці міфологічні близнюки продовжують залишатися популярним символом в сучасній культурі, представляючи узи сім'ї і дружби.

Риси характеру

Близнюки дуже розумні і швидко засвоюють знання. Вони проникливі, аналітичні і часто дуже смішні. Вони мають безумовну і дитячу допитливість, завжди задають нові питання.

Близнюки володіють дивовижною здатністю оцінити характер людини за лічені секунди, навіть якщо вони тільки що з ними познайомилися. Якщо хтось блефує, то першим помітить. Вони відмінні комунікатори, дуже корисні і чуйні слухачі.

Близнюки універсальні, їм комфортно бути як інтровертами, так і екстравертами. Вони швидко пристосовуються до енергії приміщення. Ними може бути життя вечірки або повноцінний настінний квітка. Вони вміють об'єднувати розрізнених людей і ладнати з ними.

Відносини з людьми

Близнюки - один з найпростіших ознак для початку відносин. Їх цікавить практично все, вони дуже хороші слухачі і співрозмовники. Особиста увага і інтенсивний зоровий контакт роблять їх практично чарівними. Через це вони, як правило, дуже легко заводять друзів і знаходять побачення однаково безболісними.

Ця дружелюбність стосується їх коханців, так як вони, як відомо, люблять закохуватися в своїх «кращих друзів» і бачать в такому підході кінцеву романтику. Близнюки дуже розумні, але досить прості в спілкуванні, щоб іншим було весело вести діалог на будь-яку тему. Якщо у вас є сумісні погляди на мистецтво чи політику, очікуйте, що вас розважатимуть годинами, поки ваші Близнюки засліплюють вас своїми розумними поглядами на мінливі теми. Близнюки дуже красномовні і майже завжди є відмінними комунікаторами.

Кар'єра

При постійній потребі в інтелектуальній стимуляції найбільш підходяща робота для Близнюків повинна бути складною для їхнього мозку. Вони вмілі, винахідливі і часто дуже розумні, з потребою в динамічному робочому середовищі і безліччю соціальних контактів, що зустрічаються в офісі.

Професії торговців, винахідників, письменників, ораторів, проповідників і юристів ідеально підходять для Близнюків. В цілому, будь-яка кар'єра, яка дає їм можливість вільно спілкуватися, тримаючи їх в русі і зайнятою в будь-який час, - відмінний вибір. Ніби вони створені для багатозадачності, вирішення проблем і втілення в життя нових ідей, їм потрібне робоче місце, яке не стримуватиме їх у рутинних, повторюваних завданнях, які не дають їм сяяти.

Вибір між практичністю і задоволенням може стати складним вибором для Близнюків. Незважаючи на те, що вони вважають, що гроші - це всього лише необхідність, більшість з них не будуть витрачати багато часу на роздуми про те, де їх зробити і як вони витратили. Їм потрібна міцна основа, щоб тримати свої фінанси під контролем і організованістю, даючи їм відчуття впевненості та безпеки, про які вони часто навіть не підозрюють, що їм потрібні.

Опис знака зодіака Близнюки
Близнюки 21 травня — 20 червня

Останні новини