Сонник Волосся: значення сну та тлумачення за сонником

Сонник волосся

Волосся уві сні означає різкий, але приємний поворот подій. Якщо у сні нічого з волоссям не відбувалося, воно наснилося міцним і здоровим, значить, у житті сновидця чекають гарні звістки, налагодження стосунків з близькими чи друзями, кар'єрне зростання. Хворе волосся, заражене вошами означає негатив, смерть і різні лиха.

Стрич волосся уві сні - що означає сон

Стригти волосся є несприятливим знаком. Найчастіше сон є провісником лиха, смерті когось із родичів. Після таких снів варто бути особливо уважним та акуратним до свого здоров'я.

СонТлумачення
Стригти своє волоссяБажання змінити свій вигляд чи спосіб життя.
Інша людина стриже ваше волоссяДовіра до цієї людини. Можливість зміни стосунків із ним.
Невдала стрижкаСтрах перед змінами чи втратою контролю.
Стригти волосся комусь іншомуБажання впливати на чиїсь дії чи рішення.
Стрижка волосся різної довжиниСкладнощі у прийнятті рішень.
Стрич волосся на знак жерці або жерцяДуховна трансформація та набуття духовних знань.

Волосся наснилося жінці

Згідно з класичними сонниками, бачити волосся уві сні жінці - до потурання своїм примхам, спокусі. Якщо волосся наснилося дівчині - до легковажності у вчинках, діях та думках.

Волосся наснилося чоловікові

Якщо волосся наснилося чоловікові - до зрад, любовних історій, які в результаті ні до чого серйозного не приведуть.

Наснилося довге волосся

Якщо сновидцю наснилося довге волосся, такий сон є символом довгої дороги, відрядження, подорожей. Швидше за все, подорож буде раптовою, але приємною. Коротке волосся уві сні трактується як символ авантюри, небезпечної подорожі, яка не приносить нічого, крім нервозності. Після таких снів детально перегляньте кандидатури своїх супутників.

Наснилося сиве волосся

Сиве волосся уві сні означає дрібні застуди, хвороби, виснаження, зниження життєвого тонусу. Для виправлення положення необхідно знаходити баланс між кар'єрою та розвагами. Не варто забувати і про спорт.

Побачити волосся на ногах уві сні символізує силу, могутність, хоробрість, які допоможуть досягти великих успіхів та подолати всі складнощі. Якщо наснилося волосся на голові, тоді такий сон трактується як символ довгого та забезпеченого життя, а також міцного здоров'я, сімейного благополуччя та кар'єрного росту.

Популярні сновидіння