Сонник Вампір: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вампір наснився представниці жіночої статі, то скоро до неї прибуде багатство або матеріальні блага сумнівного походження. Цього "дару" краще позбутися, оскільки він принесе неприємності.

Якщо ця істота з'явилася чоловікові - сон вказує на недоброзичливця в його найближчому оточенні, який нишком підточує його репутацію і готується завдати серйозного удару. Перегляньте стосунки зі своїми знайомими, щоб попередити наслідки, які докорінно зіпсують ваше життя.

Вампір, який п'є вашу кров у сновидінні, говорить про те, що хтось із вами в реальному житті змагається. Не намагайтеся змагатися з цією персоною, адже ви даремно витратите свої сили. Вам слід перечекати події і незабаром все обернеться для вас найкращим чином.

Якщо кровопивця нападає на сновидця, це означає, що в його житті існує незадоволеність. Або його щось не влаштовує у своїй трудовій діяльності чи особистому житті, або він дратує когось своєю поведінкою.

Якщо уві сні вампір вкусив когось із близьких - до хвороби, кровоточивої рани або травми. Також подібні сни можуть віщувати успіх у романтичному плані.

Якщо вампіром обернувся уві сні сам сновидець, то в його житті існують сексуальні проблеми. Для їх вирішення не рекомендується вступати у випадковий зв'язок, оскільки він принесе серйозні проблеми.

Убити уві сні цю істоту - до завершення любовних стосунків через безглузду випадковість.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру В