Сонник Вагітна: значення сну та тлумачення за сонником

Вагітна жінка в сновидінні- знак успіху. Даний сон віщує підвищення по службі, збільшення заробітної плати або успіх в новій справі. Ви можете отримати велику суму грошей, приємну премію або забутий борг.

Часто такі сюжети пророчі. Коли вам сниться, що у знайомої дівчини великий живіт, то, швидше за все, вона скоро дізнається, що чекає дитину. Сценарій також свідчить, що ви можете отримати від цієї дівчини чудову пропозицію про роботу.

Сваритися з вагітною жінкою уві сні – для всіх це знак розбіжностей з рідними.

Значення для чоловіків

Чоловікові уві сні ввижається його вагітна колишня - це знак про термінові невідкладні питання. Це також трактується як надія на відродження старих стосунків. Якщо одружений чоловік у сновидінні бачив вагітну подругу – серйозні хвороби у близьких. Коли чоловік бачить сон, що його кохана вагітна, то він готовий мати дитину.

Значення для жінки

Жінці цей сон означає брехню. Якщо він наснився молодій дівчині, то у хлопця може бути роман і почуття до іншої жінки. Для дорослої жінки цей сон може здійснитися.

Якщо уві сні ваша найкраща подруга каже, що у неї скоро буде дитина, варто взяти до уваги, які почуття виражаються на її обличчі. Приємні означають добрі зміни, пригнічені - особисті проблеми.

У разі коли жінка вагітна і їй в снах ввижаються болі під час вагітності, хвороби, травми живота тощо, то їй нема чого боятися, адже це психологічний вираз тривоги за вагітність і безпеку дитини. Даний сон нічого не означає, але відображає переживання справжньої жінки, що завжди роздумує про те, щоб народити міцну і здорову дитину.

Сон про нові пологи, незалежно від того, чи вона вагітна, чи вже є матір'ю, чи виношує двійню або трійню, це значить, що в глибині душі вона задається питанням, чи є вона доброю матір'ю і чи зможе зайнятися вихованням своїх дітей.

Коли незаймана дівчина бачить вагітну, це може свідчити про майбутні проблеми з чоловіком.

Популярні сновидіння