Сонник Ведмідь: значення сну та тлумачення за сонником

Ведмідь уві сні – прикмета неоднозначна. Якщо звір уві сні спокійно ходить, не помічаючи вас, то можете бути спокійними: при вашій правильній поведінці і реакції на події не обходять стороною, а ви зможете повернути ситуацію в потрібне вам русло. Але не розслабляйтеся: неприємності таки підстерігають.

Сплячий ведмідь означає, що зараз ви пливете життям, як за течією. У вас є питання, з вирішенням яких не варто затягувати. Якщо він знаходиться в барлозі, то це заклик до того, що вам час "вибиратися з власної шкаралупи" і робити дії для покращення якості життя.

Якщо ведмідь нападає на вас, то сон може натякати на неприємності в житті. Якщо він накинувся на вас зі спини, хтось збирається підставити вас несподівано. Ймовірно, ваш обранець полюбив когось іншого. Якщо він стрибнув у ваш бік, але ви прокинулися – це до одужання. Вам вдасться уникнути нападів з боку ворогів. Це може бути напад людини з кримінального світу або пограбування. Подумайте про власну безпеку, а також своє майно.

Ведмеді, які приснилися зі своїми нащадками, обіцяють кілька несподіваних новин. Також вони можуть віщувати збільшення зарплати, але після того, як ви виконаєте важливу місію, покладену на вас керівником. Якщо сновидець зіткнувся з нічним гостем "віч-на-віч", то він у чомусь кається і не може відпустити ситуацію.

Яким був ведмідь

  • Тварина білого забарвлення (полярний) сниться до розладу у відносинах у сім'ї чи конфліктів з начальством на роботі. Якщо він був із дитинчатою, то перегляньте стосунки зі своєю дитиною: можливо, ви надмірно суворі з нею.
  • Бурий ведмідь приходить вночі з звісткою про те, що незабаром доведеться ухвалити серйозне рішення, перебуваючи на межі якогось провалу. Агресивна тварина – явний вісник неприємностей. Вас збирається хтось образити, обдурити і навіть завдати фізичних каліцтв.
  • Чорний ведмідь – провісник біди. Швидше за все, на людину чекає битва: за робоче місце, за кохану людину, за свою репутацію або навіть за власне життя. Якщо він показав ще й зуби, то варто звернутися до лікаря: незабаром виявиться якась серйозна недуга.
  • Маленькі ведмежати будь-якого забарвлення скажуть про те, що хтось або щось вимагає вашої уваги і без нього може статися біда. Придивіться стан ваших справ, фінансів, нерухомості, зверніть увагу на взаємини в сім'ї. Якщо вони граються один з одним, то чекайте перемог на любовному фронті.
  • Мертвий ведмідь сниться до неприємностей та хвороб близьких. Не виключена і смерть друга чи втрата заступництва. Також це може бути розставання з коханою людиною.

Значення для чоловіків та жінок

Для жінок подібні сни не означають нічого поганого, якщо ведмідь у них поводиться спокійно. Наприклад, якщо представниця слабкої статі гладить його, то на неї чекає новий роман або навіть заміжжя. Гладити маленького ведмежа - прикмета до появи малюка або виходу зі своїм чадом на новий, більш зрілий рівень стосунків.

А ось напад звіра віщує неприємності у сімейній сфері, а якщо він ще й бурий, то розставання не за горами. Втікати від ведмедя для представниць слабкої статі означає проблеми, які вона може вирішити. Їй треба заручитися чиєюсь підтримкою у реальному житті.

Чоловікам ведмідь сниться тоді, коли вони мають прийняти важливе рішення або виявити наполегливість у певній ситуації. Боротьба з ним у сновидінні вкаже на можливе змагання за місце під сонцем чи навіть за кохану людину. Якщо представник сильної статі гладив чи дурів зі звіром, то успіх буде найближчим часом на його боці в усіх починаннях.

Популярні сновидіння