Значення імені Анна, Ганна: характер, доля, сумісність

Ганна, Анна – походить з івриту від слова channah (грація, благодать). Ім'я Анна означає добру, ніжну і приємну жінку. Є два різновиди імені - Ганна та Анна. Пестливо та скорочено: Ганночка, Ганнуся, Аня, Анюта.

Ганна займається сімейними справами більше, ніж соціальними чи професійними. Вона любить комфортне і спокійне життя, тому для сімейного життя шукає чоловіка з багатим гаманцем або перспективами. Крім того, він повинен володіти стійким терпінням. Анна чутлива, енергійна і винахідлива, при цьому володіє проникливим і блискучим розумом. На жаль, вона вважає, що у неї є монополія на правоту – може наказувати та змушувати підкорятися. Вона процвітає у своєму професійному житті та перетворюється на видатного фахівця, який заробляє гроші та славу. Душевний спокій і внутрішня теплота змушують всіх із задоволенням перебувати в її компанії. Вона також нікого не образить, бо – делікатна і тактовна.

Аня любить комфортний спосіб життя, просторі та красиві квартири, цікаві та сучасні інтер'єри. Оскільки вона розумна людина і думає про наслідки своєї поведінки, то часто обирає партнерів, якщо не багатих, то з перспективами. Вона із задоволенням оселиться в тихому і спокійному місті, де зможе оточити себе природою і відпочити. Вона є ідеальним матеріалом для матері та дружини. Її сім'ї буде нічого втрачати через відданість і вроджену ощадливість Ганни. Однак вона не скупа, а любить робити подарунки близьким, і це приносить їй невимовне задоволення.

Безтурботність і внутрішнє тепло роблять Ганну ідеальним співрозмовником. Всім подобається бути в її компанії. Вона нікого не образить, бо ніжна і тактовна та намагається допомогти, коли бачить в цьому необхідність. Не відвернеться від іншої людини та не пройде повз неї байдуже. Анна дуже не любить бути одна, тому відкрита для людей та має безліч друзів, вона швидко прощає тих, хто заподіяв їй шкоду.

Ганна - енергійна, винахідлива і дуже рухлива жінка, при цьому володіє блискучим розумом. Її часто не турбують невдачі – цілком можливо, що вона була до них готова. Аня як ніхто може ясно висловити думку і викласти свою точку зору, але нікого не змушує приймати їх.

Вона повинна виконувати роботу, відповідну її захопленням: мистецтво, кіно, музика, художні ремесла. Також може працювати в професії вчителя або педагога.

Покровителі Анни - Свята Анна – мати Пресвятої Богородиці. Покровителька пекарів, моряків, матерів і подружніх пар.

Перший день Святої Анни відзначається 7 серпня - День Успіння Святої Праведної Анни. Наші предки називали цей день “Літня Анна”, адже крім цього Святій Праведній присвячений ще і День зачаття Богородиці Діви Марії (Другий день Святої Анни, 22 грудня) – “Зимова Анна”.

Популярні імена
Більше імен на літеру А