Значення імені Даміра: характер, доля, сумісність

Даміра - це жіноча інтерпретація чоловічого імені Дамір, коріння якого, на думку дослідників сягають слов'янські чи арабські мови. Є й ті, хто вважає, що ім'я з'явилося лише в 21 столітті, в СРСР, де популярним було гасло “Хай живе світ!” (рос. “Да здравствует мир!”). У татарській мові ім'я Даміра означає "залізна", "міцна". В даний час ім'я набуло широкого поширення в мусульманському середовищі, особливо серед татар. Зменшувально-пестливі форми імені: Дамирочка, Дамирушка, Дамиронька, Дама, Мирочка, Мирося, Міра.

Маленька Даміра - спокійна, врівноважена і впевнена в собі дівчинка, яка любить бути лідером і віддає перевагу активним іграм, а ставши трохи дорослішими - спорту. Дисциплінована і акуратна, вона не завдає клопоту батькам, віддає перевагу міцним і добротним речам, має чудове почуття стилю.

Жінки, названі ім'ям Даміра, вирізняються сильним характером. Вони енергійні, харизматичні, амбітні та цілеспрямовані, тому нерідко обіймають керівні посади і стають лідерами в сім'ї. Навколишні люблять і поважають Даміру, адже вона готова поділитися всім, що має, і завжди приходить на допомогу у важких ситуаціях. Ось тільки з тими, хто намагається нав'язати їм свою волю, Даміра, як правило, агресивна та непривітна.

Життя для Даміри - це поле битви, а вона на ньому - воїн, що йде в бій з лютою рішучістю перемогти. Тільки досягнення першого місця може задовольнити її натуру змагання. Як вольова людина, вона точно знає, чого хоче від життя, а оточуючі гідно оцінюють її позитивні та творчі якості. Амбіції Даміри часом немають кордонів, особливо коли така чарівна дама ясно розуміє свої перспективи. Даміра має здатність легко мотивувати себе на досягнення мети і постійно готова працювати над саморозвитком. Вона ніколи не очікує, що отримає щось без зусиль, а її енергія та тверезий погляд на речі надихають кожного, чиї життєві шляхи перетинаються з нею.

Даміра, хоч і має для цього прекрасні задатки, рідко зосереджується на будівництві кар'єри, віддаючи перевагу створенню затишного сімейного вогнища. Цінує сім'ю, приділяє багато уваги вихованню дітей і завжди залишається загадковою чарівницею для свого чоловіка.

Популярні імена
Більше імен на літеру Д