Значення імені Данило, Даня: характер, доля, сумісність

Данило – значення цього давньоєврейського імені біблійного походження варто пошукати у його історії. Пов'язане воно з ім'ям пророка Даниїла. Це шанований у релігії пророк, нащадок почесного іудейського роду. Древньоєврейською мовою ім'я звучить не інакше як "Даніель", що в перекладі означає "суддя мій Бог". Це ім'я має коротку форму, яка використовується як самостійне ім'я – Данило.

Також ім'я має жіночий аналог – Даніела. Аналоги імені інших країнах - Денні, Деніел, Деніель, Ден. Скорочені або зменшувально-пестливі форми імені: Данило, Данилко, Данило, Даня, Данька, Данильчик, Данилушка, Данечка, Данюшка. Імена Данило або Данила зараз не дуже популярні у молодих батьків і тенденції популяризації цих імен не спостерігаються.

Маленька Даня росте врівноваженою, спокійною, ніжною та ласкавою дитиною. Найчастіше не викликає клопоту у дорослих і легко спілкується з однолітками. Нерідко батьки не мають жодного клопоту з настільки слухняним чадом. Батькам потрібно врахувати, що у спілкуванні з Данею важлива щирість – хлопчик дуже ображається, коли йому брешуть. Данюша чекає на чесність від свого оточення, але й сам відрізняється великою чесністю у спілкуванні, що тільки підкреслює досить дорослий підхід у цьому плані.

У юнацькому віці схильний до сильних підліткових переживань, зайвої емоційності, чим часто хвилює близьких. Навчання Данилові дається легко. У цьому йому допомагає його відповідальність та бажання почути похвалу від батьків, викладачів чи близьких друзів. Однак у деяких предметах йому знадобиться допомога педагога, який зможе запалити іскру та роздмухати полум'я інтересу до предмета. Данило часто стає старостою класу і завжди заступається за слабких. Здоров'я у Данила хороше, він досить рідко хворіє. Спорт та здоровий спосіб життя разом із здоровим харчуванням допоможуть ще сильніше зміцнити богатирське здоров'я хлопчика.

У дорослому житті Данило - добродушний, флегматичний і чуйний чоловік, який завойовує увагу оточуючих гострим розумом. Його невичерпна життєлюбність заряджає всіх навколо оптимізмом. Миролюбний і дипломатичний Данило рішучий і витриманий, тому необдуманих рішень краще від нього не чекати. Але врахуйте, якщо вивести цього чоловіка "з себе", то із спокійного і розсудливого, він перетвориться на роздратованого, запального і нервозного.

День янгола імені Данило – 4 червня.

Відомі особи, які прославили ім'я Данило: князь Данило Галицький, гетьман Данило Апостол, історик Данило Яневський.

Популярні імена
Більше імен на літеру Д