Значення імені Давид: характер, доля, сумісність

Давид – популярне ім'я у всі часи. Воно згадується у витоках як ісламу з іудаїзмом, і християнства. Позначається як "улюблений". Воно шанується у всіх країнах і входить до рейтингу найпопулярніших, особливо – в останнє десятиліття.

Скорочено його можна почути як "Дава", "Даві", "Дев".

Люди з цим ім'ям носять набір характеристик, що визначають справжнього чоловіка та гармонійну особистість. Вже змалку в них простежуються лідери, які люблять командувати, але прислухаються до думки інших. Вони легко освоюються в будь-якому колективі і набувають друзів скрізь, де б не були. До Давида завжди тягнуться люди, оскільки він справжній "живчик", позитивний у спілкуванні та легкий на підйом. У будь-якому колі чоловіки з цим ім'ям мають авторитет, адже вони вміють вести за собою людей.

Давид прагматичний, але при цьому у нього чудово розвинена фантазія. Він завжди знаходить вихід із скрутних ситуацій і не схиляє голову перед труднощами.

Давид прагне вдосконалювати себе все життя, як фізично, так і по відношенню до внутрішнього світу. Його цікавить усе нове. Досягає успіхів у точних науках, а склад їхнього розуму більш аналітичний. Давид сильний керівник, здатний вивести організацію на найвищий рівень. Чимало людей із цим ім'ям у шоу-бізнесі, оскільки творчість - ще один їхній коник.

Сім'я для Давида – святе. При необхідності він готовий відсунути всі справи на задній план і допомогти близьким. Він довго шукає супутницю життя, перебираючи варіанти та ретельно придивляючись. Знайшовши свою другу половинку, ця особа створює міцну сім'ю довгі роки і домінує у ній.

Давида рідко турбують недуги фізичного характеру. Зважаючи на те, що він часто тягне все на собі, слабким місцем може виявитися нервова система. Зрідка простежуються проблеми з ортопедії.

Давид - справжній чоловік із чітко вираженими лідерськими якостями. Надійний друг, прекрасний сім'янин та всебічно розвинена особистість – основні кредо людей з цим ім'ям.

Популярні імена
Більше імен на літеру Д