Значення імені Дем'ян: характер, доля, сумісність

Дем'ян - це ім'я грецького походження, від імені богині Дамії, якій поклонялися в Епідаврі, або від деміос (народний лікар, цілитель). Означає приборкувач та цілитель. Скорочення імені: Дем’янчик, Дема, Дем’яша, Деміан, Дьома, Дьомочка.

Дем'ян - людина досить складного характеру. Це екстраверт, для якого важливий лише зовнішній світ. Він відчуває примус до активної участі в суспільному житті. Змінити його погляди неможливо - він розраховує тільки на думку своїх близьких. Коли він щось забиває собі в голову, його важко відмовити від цього. В цілому, Дем'ян цінує дружбу і з задоволенням проводить час з ними. Він ненавидить нахабство та готовий пожертвувати собою заради ідеї, але лише за умови, що інші роблять те саме.

Жити разом з Дем'яном непросто. Це людина вірна, але також небезпечна і деспотична. Він часто завдає неприємностей своїм близьким, спочатку батькам, а потім дружині. Якщо він вирішить одружитися, то тільки якщо він дійсно полюбить.

Дем'ян у житті керується інтуїцією і вірою у свої можливості та вважає, що у нього є велика місія, і все, що він робить, лише наближає його до бажаної мети – слави та визнання. Він відчуває внутрішній примус до активної участі в суспільному житті. Неможливо змінити його погляди, але в цілому він примирлива людина і знає, що таке компроміс. Невдачі не пригнічують і не руйнують його, а навпаки завдяки їм він набуває швидше нову мотивацію до дії. Найчастіше він цікавиться музикою, архітектурою, живописом і модою.

День ангела імені - 14 листопада.

Популярні імена
Більше імен на літеру Д