Значення імені Наталя: характер, доля, сумісність

Ім'я "Наталія" користувалося популярністю за всіх часів. Існує кілька версій його походження. Давньоєврейський переклад визначає його як "дар", "подарована". Християнський світ вважає, що походить воно від слова "natalis", що перекладається як "рідна".

Скорочено звучить як "Ната", "Наташа", "Таша".

Наталії завжди перебувають у центрі уваги, особливо – чоловічої. На вигляд вони покірні та жіночні, проте всередині них є міцний стрижень і почуття власної гідності. Вони миролюбні, але ніколи не дадуть себе образити. Ці люди життєрадісні та енергійні, завжди сповнені ідей і є ініціаторами різних починань, особливо – творчих. Легко заряджають усіх довкола своєю енергією. Власниці цього імені товариські та люблять компанії, але тільки ті, де знаходяться персони, що підходять їм за рівнем.

Наталя завжди все робить правильно і не переступає межу дозволеного. Береться лише за те, що приносить користь їй та оточуючим. Чітко відрізняє хороше від поганого, а друге просто не пускає у своє життя. Любить, коли її хвалять, тому завжди ставиться до завдань сумлінно та відповідально, доводячи все до кінця. Ці риси дозволяють Наталям досягати успіхів у кар'єрі і часто ставати керівниками. Не терпить суперництва.

Жінки з цим ім'ям люблять правду, хоча самі часто майстерно користуються інструментами маніпуляцій, у тому числі й у бік чоловіків. Люблять їхню увагу. Є відмінними хранительками сімейного вогнища, хоча періодично потребують повного відчуження та усамітнення. Наталію легко образити через її чутливість.

Часто у тому числі зустрічаються творчі натури. Добре поводяться як у гуманітарних професіях, так і в точних науках. Нерідко обирають напрямок філології.

Через тонкість своєї натури Наталя схильна пропускати через себе енергію інших людей, що часто позначається на її здоров'ї. Серед жінок з цим ім'ям поширені серцево-судинні захворювання, а також проблеми зі шлунково-кишковим трактом. Найбільш активних жінок можуть мучити неврози.

Наталя - поєднання жіночності, м'якості та сили духу. Творча натура, яка реалізує себе в будь-якій сфері і досягне успіхів, хоч би чого це не вартувало. Охоронниця вогнища, яка користується увагою будь-якої статі та в будь-якій компанії.

Популярні імена
Більше імен на літеру Н