Значення імені Нестор: характер, доля, сумісність

Нестор - повернувся на батьківщину (давньогрецьку).
Зодіак імені: Скорпіон.
Планета: Плутон.
Колір: зелений.
Камінь-талісман: дендрит.
Сприятливі рослини: каштан, резеда.
Покровитель імені: лось.
Щасливий день: вівторок.
Щаслива пора року: осінь.
Основні риси: поривчастість, внутрішня сила.

ІМЕНИНИ, СВЯТИЙ ПОКРОВИТЕЛЬ

Нестор, Преподобний літописець, Печерськ, 11 жовтня (28 вересня), 9 листопада (27 лютого).
Нестор, ієромонах, єпископ Магідійський, 13 березня (28 лютого).
Під час правління Деті, після важких мук, був розіп'ятий на хресті в Пергамі.
Нестор, святий мученик, 9 листопада (27 жовтня).
З благословення і молитов святого мученика Деметрія він здолав язичницького бійця, який убив християн на дуелі, за що і був страчений в 306 році.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ, ЗВИЧАЇ

Якщо в несторівський день, 13 березня, капає з даху, мисливцям потрібно зібратися, щоб пополювати на зайців.
У цей день довгі бурульки - це довгий льон.

ІМ'Я ТА ХАРАКТЕР

Нестор - дуже емоційна дитина, його мотивуючий мотив - «хочу». Він буде дуже голосно кричати, проливаючи сльози, поки не отримає бажане, після чого моментально заспокоїться. Не надавайте особливого значення своїм крикам, Нестора необхідно виховувати в строгості і суворій дисципліні, займати його фізично та інтелектуально з раннього віку, інакше зайва енергія виллється в істерику, сльози, люті аргументи.
Школяр Нестор - легкий, стрімкий, захоплений хлопчик. Він сміливий, рішучий, що подобається товаришам. У нього часті непорозуміння з викладачами, але він добре вчиться, після школи легко закінчує коледж.
Нестор завжди прагне бути першим в колективі або в спільній роботі. У нього гострий критичний розум, внутрішня сила протесту не дозволяє йому приймати все без розбору. Він працьовитий, старанний працівник, але не терпить даремної роботи. Якщо бачить користь того чи іншого заходу, то відразу ж приєднується до нього, дуже ефективно бореться за найслабшу ланку. Нестор не боїться ризикувати і навіть любить «ходити по краю» в кожній дії. Він не зробить запаморочливу кар'єру. хоча він володіє вольовими якостями і організаторськими здібностями. Йому заважають суворість, поривчастість, нездатність підкорятися. Він доб'ється великих успіхів, організувавши власну справу. Нестор може бути хорошим лікарем, вченим-дослідником, інженером, експедитором. Він може стати чудовим актором, взявши на себе найрізноманітніші ролі при необхідності.
У відносинах з людьми він нерівний, заздрісний. Нестор небайдужий до свого захоплення жінками, але вважає, що їх слід боятися, не дозволяти підпорядковувати себе їм, а тому часто змінює партнерів. Одного разу він одружується, але міцність відносин з'являється з роками, якщо шлюб не розпадається відразу. Його дружина не повинна занадто сильно тиснути на Нестора. Він готовий виконувати прохання дружини в домашніх справах. Йому важливо бути лідером. вміти забезпечувати сім'ю матеріально. Нестор - чудовий батько, турботливий і ніжний.
По батькові: Нестерович, Нестерівна.

Популярні імена

Більше імен на літеру Н