Значення імені Ніка: характер, доля, сумісність

Ніка – жіноче ім'я давньогрецького походження. Вважається, що за легендою це ім'я носила богиня перемоги і тріумфу, звідки і за загальноприйнятою традицією почали вважати, що значення імені Ніка означає "перемогу". Таке ж значення має жіноче ім'я Вікторія, проте це трактування існує виключно в давньоримському пантеоні богів. Ніка є короткою похідною формою імен (Вероніка, Домініка, Ніколь, Моніка), і чоловічих (Микола, Нікіта, Микита). Це ім'я є популярним серед слов'ян, і у країнах західної Європи. У імені Ніка не існує коротких форм, є лише зменшувально-пестливі, яких в достатку: Нікі, Нікушка, Ниточка, Нюся, Нікуля, Нікуша.

Ніка є досить товариською та комунікабельною дитиною, часто збирає навколо себе компанію, легко йде на контакт із новими людьми. У будь-якому колективі почувається як риба у воді. Досить легковажно ставиться до життя, не любить і часто навіть не замислюється про серйозні речі, чим може створити багато проблем у вихованні, навчанні та дорослому житті. Вона рідко добре вчиться, предметів улюблених майже немає, а отримує оцінки, швидше за все, лише за “красиві очі”. Ніка не дурна і здібна дівчинка, проте навчання просто не цікавить її. У дуже рідкісних випадках кропітка робота талановитого педагога зможе лише на якийсь час запалити в Ніці любов до якогось предмета.

Загалом характер дівчинки досить непростий. До того ж володарка імені часто виявляє жорсткі лідерські якості. Вона вміє досягати своїх поставлених цілей і заради цього піде на все. Не гидує конфліктами та суперечками, самовпевнена у своїх діях. Для дорослої Вероніки немає суворих правил і жорстких рамок. Любить маніпулювати протилежною статтю, цілком усвідомлюючи свою привабливість та дівочу красу. Великого успіху у кар'єрі Ніка досягає, якщо працює на себе. Вона може стати чудовим дизайнером, декоратором, стилістом. Сильний характер може допомогти досягти успіхів у політиці та спорті.

Здоров'я у дівчинки хороше, але ситуація може змінитися у дорослому житті, оскільки фізичні навантаження вона не дуже любить, у спортивні секції майже не ходить.

День ангела імені відзначаються тричі на рік - 23 березня, 29 квітня та 8 травня.

Відомі особи, які прославили ім'я: богиня перемоги Ніка, мучениця Ніка Корінфська, модель Ніка Тейлор.

Популярні імена
Більше імен на літеру Н