Значення імені Сергій: характер, доля, сумісність

Сергій - ім'я латинського походження, похідне від давньоримського родового "Sergius", що означає "високий, знатний". За стародавніми легендами, веде свій родовід від троянців або етрусків. Однак це спірне походження. Цікава версія походження імені від латинського "servidei" - "слуга Бога".

Сергій надійний чоловік, у якому врівноважені твердість та м'якість. Ім'я завжди дуже популярне та улюблене.

У дитинстві Сергій росте миролюбним, товариським, відкритим світу і здатним до співпереживання дитиною. Ці ж якості збережуться і у дорослому житті. Він максимально чутлива і емоційна людина, у поведінці часом буває непередбачуваною, але з дорослішанням ці якості зникнуть. Зазвичай у такої дитини багато друзів, оскільки самотність тяжко переносить і ненавидить усією душею. Дуже любить активні ігри.

Здоров'я Сергія не особливо міцне, а зайва емоційність часом може доставити проблеми. Батькам варто звернути на це увагу. Вчиться зі змінним успіхом, до самої навчання в цілому не тяжіє, хоча має непогані дані для цього. Дуже любить творчість: музику, кіно, художню самодіяльність. Подорослішавши, в основному Сергій не змінюється: він все ще вміє вислухати, зрозуміти, висловити глибоке співчуття. Сергій справедливий та спокійний. Він часто ображається навіть через дрібниці, але всі образи тримає в собі, ніколи не покаже свого невдоволення, тому що не хоче навантажувати своїми проблемами.

Власник імені надзвичайно багатий в емоційному плані. Має чудову інтуїцію. З його багатою уявою підійдуть більше творчі професії. Сергія не можна назвати великим інтелектуалом, проте розважливість, стриманість та твердість компенсують це у вирішенні непростих проблем та завдань. Ніколи не здається і не втрачає надію навіть у патових ситуаціях. У будь-якому разі Сергій знає абсолютно всі тонкощі своєї справи чи заняття. Жити з Сергієм дуже непросто, адже його непередбачувана та віроломна поведінка не завжди гармонійно вписується в суспільні рамки, моральність та мораль для нього надто вузькі та нудні.

День янгола для імені Сергій – 8 жовтня.

Відомі особи, які прославили ім'я Сергій: футболіст Сергій Мельник, актор та сценарист Сергій Гладков, письменник Сергій Жадан, історик Сергій Плохий, шоумен Сергій Сивохо.

Популярні імена
Більше імен на літеру С