Значення імені Серафим: характер, доля, сумісність

Серафим - ім'я виникло Римської імперії, а точніше - а період її заходу. Воно бере початок від назви біблійних шестикрилих ангелів, що давньоєврейською мало співзвучну форму і означало "вогненний". Латинською мовою звучало як "Seraphinus" і також означало приналежність до вогню. У скороченій формі звучить як "Фіма", "Юхим", "Сірий", "Раф".

Серафим відрізняється самостійністю із самого дитинства. На його вирішення важко вплинути. Загалом у житті він досягає сам, і рідко просить когось про допомогу. Помилившись раз, він знову і знову йтиме до мети. Він працьовитий і може без сну та відпочинку виконувати поставлене завдання.

Чоловіки з цим ім'ям вміють радіти життю і намагаються його прожити красиво та якісно, користуючись усіма ресурсами, які їм дано. Вони емоційні, але ніколи не перегинають ціпок у вираженні свого темпераменту. Допитливі і все життя осягають щось нове. Вони схильні до постійного самовдосконалення, легко навчаються. Начитані, а коло спілкування вибудовують за своїм високим інтелектом.

Серафим воліє спокійне проведення часу, хоча іноді не проти поділитися своєю позитивною енергією в галасливій компанії.

Він працелюбний, а роботі шукає нестандартний підхід до вирішення поставленого завдання. Швидко переймається суттю проблеми, а у будь-якому колективі уживається зі швидкістю звуку. Юхима поважають колеги, і кар'єрними сходами він рухається досить швидко. Він може реалізуватися у будь-якій сфері, проявивши себе як талановитий та креативний співробітник.

У сімейних стосунках поводиться як дбайливий і відповідальний партнер. Завжди згладжує гострі кути та дає виявити ініціативу другій половинці. До жінок ставиться з великою повагою. Господарський та намагається забезпечити свою сім'ю всім необхідним. Дітей виховує суворо, що не заважає бути йому добрим батьком. Вільний час намагається присвячувати сім'ї.

Серафим не скаржиться на здоров'я, оскільки правильно і дбайливо ставиться до свого організму. Іноді можуть виявлятися проблеми зі шлунком, але при дотриманні режиму харчування ці негаразди швидко зникають.

День ангела імені - 15 січня, цього дня вшановують пам'ять і моляться Серафиму Саровському.

Популярні імена
Більше імен на літеру С