Значення імені Семен: характер, доля, сумісність

Семен - походить від іудейського імені Симеон, яке в перекладі означає "слухає", "почутий Богом", "Бог почув". Семен є спорідненим імен Самуїл, Шаміль, Самвел і Симон. Скорочені та зменшувально-пестливі форми імені: Сенечка, Сенюшка, Семенчик, Семеночка, Семчик, Сеня, Сенька, Сема, Сьомка.

Хлопчик з цим ім'ям росте ерудованим та інтелігентним. Допитливість та добродушність, самовпевненість та неординарність – ось чотири основні риси його характеру. Має багату фантазію, любить складати різні історії. З дитинства самолюбний, потребує поваги.

У Сені з дитинства спостерігаються корисні задатки, які підходять для успішного навчання у школі чи вузі. Це не означає, що хлопчикові зовсім не потрібно докладати жодних зусиль, просто навчання дається такій дитині набагато легше, ніж її одноліткам. Педагоги люблять такого здібного учня, ставлять його за приклад. Багато дітей не сприймають улюбленців викладачів, тому конфліктів Семену в дитинстві уникнути не вдасться. Особливу увагу у підлітка користується читання. Хлопчик може сидіти вдома або в бібліотеці за улюбленою книгою.

Дорослий Семен зберігає багато дитячих рис характеру, такі як допитливість, неординарність мислення. Ця комбінація дозволяє чоловікові стати талановитим дослідником у маловідомих галузях науки: вулканології, спелеології. Може стати фахівцем і в більш приземлених сферах діяльності: хірургії, економіці, біології. Якщо батьки з дитинства підтримають любов Семена до книг, він може стати письменником, автором різних п'єс. Невдачі ненавидить усією душею і важко їх переносить.

Здоров'я у Семена в дитячому віці схильне до безлічі «обов'язкових» хвороб і застуд, але особливо серйозних проблем немає.

День ангела імені – 17 січня, 8 лютого, 16 лютого, 21 лютого, 25 березня, 30 квітня, 10 травня, 23 травня.

Популярні імена
Більше імен на літеру С