Значення імені Самсон: характер, доля, сумісність

Самсон сонячний (іврит).
Сьогодні ця назва зустрічається рідко.
Зодіак імені: Козеріг.
Планета: Сонце.
Колір назви: жовтий.
Камінь-талісман: бурштин.
Сприятлива рослина: сосна, лотос.
Покровитель імені: білий кінь.
Щасливий день: субота.
Щаслива пора року: зима.
Основні ознаки: замкнутість, впевненість в собі.

ІМЕНИНИ, СВЯТІ ПОКРОВИТЕЛІ

Самсон, святий мученик, 12 січня (30 грудня). Постраждав за Христа за часів Юлія Відступника.
Самсон, преподобний Мандрівник, лікар, 10 липня (27 червня).
Він був сином багатих і знатних римлян. В юності він отримав прекрасну освіту, вивчав мистецтво медицини і любові, лікував хворих безкоштовно. Після смерті батьків він став щедро роздавати милостиню і відпускав рабів, готуючись йти в пустелю. Але Господь привіз Самсона в Константинополь, де той став приймати в маленькому будинку мандрівників, жебраків, хворих і старанно служив їм. Господь дав йому силу чудотворної.
Колись у важкохворого імператора Юстиніана з'явилося одкровення, що він може отримати зцілення тільки через Самсона. Помолившись, Самсон доторкнувся рукою до хворого місця, і імператор зцілився. На знак подяки він хотів щедро нагородити цілителя, але святий відмовився і попросив побудувати дивну каплицю і лікарню. Самсон все своє життя присвятив служінню хворим. Він дожив до глибокої старості, помер у 540

НАРОДНИХ ПРИКМЕТАХ, ЗВИЧАЯХ

10 липня Самсон-сеногной.
За сім тижнів на Самсона теж йде дощ.
На Самсон-сіна дощ - поки бабине літо не буде вологим.

ІМ'Я І ХАРАКТЕР

Маленького Самсона не варто лякати розповідаючи йому страшні казки. Він вразливий і ставиться до всього серйозно. Самсон трохи відлюдний, постарайтеся запросити своїх друзів до себе додому, щоб привчити його до суспільства, до протилежної статі.
У школі Самсон має авторитет, володіє організаторськими здібностями, любить спорт, бере участь в змаганнях. Любить математику, легко вирішує складні завдання, допомагає друзям. Любить шахи, багато часу приділяє вирішенню шахових завдань.
Самсон - яскрава, різнобічна особистість. Він великий в точних, природничих науках. Він може бути вченим, вихователем, спортсменом, тренером, хірургом, рентгенологом. Він зарозумілий, прагне до лідерства. Його високий професіоналізм, знання вселяють повагу оточуючих. Він занурений в роботу, тому він неконфліктний, у нього немає часу звертати увагу на навколишню метушню. Але у нього достатньо сил, щоб реформувати усталені традиції в колективі, не боїться ризику у виробничій діяльності. Але він не боїться ризику у виробничій діяльності. Але він не боїться ризику у виробничій діяльності. Але у нього достатньо сил, щоб реформувати усталені традиції в колективі. Але він не боїться ризику у виробничій діяльності. Але він не боїться ризику у виробничій діяльності. Але він не боїться ризику у виробничій діяльності. Але він не боїться ризику у виробничій діяльності. Але у нього достатньо сил реформувати усталені традиції у виробничій діяльності. Але він не боїться ризику у виробничій діяльності. він може бути досить жорстоким по відношенню до людей, які явно не відповідають поставленому завданню, заважаючи, як він вважає, творчої діяльності. Самсон стає вибуховим і може статися так, що йому самому доведеться змінити місце роботи.
У сім'ї Самсон - любляча і кохана людина. Він піклується про домочадців, шанує літніх людей, стежить за прогресом дітей, особливо радіє, якщо вони відвідують технічні гуртки, беруть участь в математичних олімпіадах. Його дружина і діти знають про проблеми його наукової діяльності.
У Самсона мало друзів, він не любить ходити в гості, йому набридли домашні прийоми, але він слухається дружину в цих заходах. Самсон дуже важливий для порядку і стабільності способу життя. Дружині потрібно дати йому можливість організувати свою територію, усамітнитися, коли це необхідно.
По батькові: Самсонович, Самсонівна.

Популярні імена
Більше імен на літеру С