Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Телець - гороскоп на рік

У Тельця в житті триває позитивна перебудова, що почалася в 2021 році, коли Сатурн увійшов до Водолія і розпочав тривалий конфлікт із Ураном у Тельці.

Конфлікти, потрясіння, втрати, розставання, у разі раптові зміни – ось що відбувається у житті Тельца. Але є й хороші новини – у новому році зв'язок Сатурна та Урану повністю розірвано, поклавши край такому складному та непередбачуваному періоду. Крім того, у травні 2023 року Юпітер уже увійшов до цього сузір'я, а Тельцю також допомагав Юпітер. До речі, Телець, народжений у середині знака, відчує себе краще, і успіх повернеться у життя.

Пізній Телець чекає на прощальне вітання від Сатурна, який також увійшов до Риби наприкінці березня. Так, з січня до березня Тільцям, народженим з 10 по 20 травня, доведеться непросто – розчарування, перешкоди та обмеження можуть завадити їхнім планам. За словами Сатурна, потрібно виявити незалежність, відповідальність та терпіння, щоб пройти цей етап неушкодженим. Ви навіть можете бути винагороджені Сатурном за перехід нового рівня життя після прояву цих якостей. Ви досягнете заслуженого успіху в тій галузі, в якій працювали останні 2 роки. Будь то кар'єра, фінанси, особисте життя чи здоров'я.

Не залишаться непоміченими і ранні Тельці (21-24 квітня) – у їхнє життя в березні вторгнеться Плутон – планета кризи, руйнування та втрат. Особливо це впливає на сильних Тельців. Втрата влади та статусу, юридичні проблеми та проблеми зі здоров'ям, небезпечні для життя ситуації – ось небезпеки, з якими доведеться зіткнутися. Сила волі та гнучкість допоможуть вам вибратися з неприємностей одночасно. Плутону властиві ці полярні якості, з одного боку, це вольова військова планета, з іншого боку він належить жіночій стихії води.

Найважчі пори року для Тельця – квітень, травень та жовтень. Найвдаліші місяці – червень та вересень.

Фінансовий стан

Рік Чорного кролика для Тельців у фінансовому полі стане одним із найсприятливіших. Нарешті вдасться реалізувати задумані проекти або відкрити власну справу, яка надалі процвітатиме. У першій декаді вам повернуть борг або позику з великим бонусом.

На горизонті з'явиться партнер, який допоможе примножити капітал у своїй справі Тельця. Але не варто бути надмірно самовпевненим і нехтувати допомогою, інакше зворотній бік медалі дасть про себе знати. На початку року прийде дохід, який допоможе закрити усі пробоїни у бюджеті та навіть дозволить відкладати гроші.

Фахівці, які працюють на начальника, отримають можливість відзначитися своїми здібностями та професійними знаннями, що поведе до підвищення, аж до керівної посади. Найбільш Фортуна буде прихильна до представників Тельців ринкового сектора, політиків та соціальних працівників.

Усі міркування, що стосуються фінансів, у людей цього знака мають реалізуватися та увінчатися успіхом. Але не слід чекати, що матеріальний потік відкриється сам собою. Просто продовжуйте працювати і йти до своєї мети, а зірки допоможуть вам в цьому.

Справи амурні

Любовний фронт у 2023 році принесе Тельцям як зліти, так і падіння. Для молодят він увінчається гармонією та щастям, а от для пар зі стажем може бути не все так гладко. Через насичене життя та бурхливі зміни подій партнери можуть віддалитися від своїх супутників, що внесе похолодання в атмосферу в домі. Пережити кризу допоможе спільна подорож. Порадують представників цього зодіаку успіхи їхніх дітей.

Тельці цього року можуть стати мимовільними учасниками інтриги чи любовного трикутника. А ті з них, хто зіткнеться зі зрадою, розірве стосунки і важко переживатиме їх.

Здоров'я

Водяний кролик принесе для Тельців зцілення не тільки від дрібних хвороб, але й сприятиме полегшенню або навіть зціленню хронічної недуги. Фізично ці люди почуватимуться добре. Їхній осмислений підхід до життя та свого тіла лише зміцнить здоров'я. Психоемоційний фон буде теж у нормі, що сприятиме реалізації себе в нових проектах та процвітанню.

Міцне здоров'я допоможе Тільцям цього року у професійному та фінансовому зростанні. А ось любовна сфера залежатиме від того, наскільки людина зацікавлена у ній сама. Загалом рік для неї пройде під егідою Фортуни.

Детальний гороскоп для Телець
Телець 20 квітня - 20 травня

Останні новини