Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 20.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 21.04 - 21.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 22.05 - 21.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 22.06 - 22.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 21.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 22.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 24.10 - 23.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 21.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 19.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 20.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 21.02 - 20.03

Телець - гороскоп на рік

2024

Як впевнений, відповідальний і мудрий знак Зодіаку, Телець зазвичай має чіткий план, як зробити своє життя комфортнішим і безпечнішим, тож чи буде 2024 рік розвиватися за вашою схемою?

Насправді ні. У 2024 році Сатурн проходить через вашу соціальну зону, що допомагає вам менше зосереджуватися на тому, що вам потрібно зробити, а більше на тому, що ви хочете зробити. Цього року є багато можливостей втілити свої надії та прагнення, особливо у тих проєктах, які змушують вас покладатися на інших або працювати як частина команди. Ваші дружні стосунки перебувають під серйозним збільшувальним склом Сатурна, і якщо вони не витримають перед фокусом цього транзиту, можливо, настав час змінити їх визначення або взагалі відпустити їх.

Цей рік — захоплюючий час, щоб перевірити свою рутину та налаштувати ті частини життя, які не працюють. І хоча ваші повільні, обдумані рухи не ідеально підходять для цього року, навіть маленький прогрес буде відчутним.

З початку року до кінця травня зірки передбачають для вас багато нових позитивних починань і шансів почати все заново. Якщо ви впали в застарілі, нудні рутини в будь-якій сфері свого життя, цей оптимістичний період може допомогти вам вийти з них на початку року, щоб отримати позитивний вплив для другої половини.

Любовний гороскоп на 2024 рік для Тельців


Телець, у вашому любовному житті у 2024 році будуть злети й падіння. Кету, значуща планета в астрології, весь рік перебуватиме у вашому п'ятому будинку. Це положення планети може призвести до напруги та непорозумінь у ваших романтичних стосунках. Якщо ви не впораєтеся з цими проблемами мудро, ви навіть ризикуєте розірвати стосунки.

Ті із вас, хто почав нові стосунки, будьте особливо обережні. Знайдіть час, щоб по-справжньому зрозуміти людину, яку ви любите, щоб уникнути проблем. Завжди прагніть до ясності та чесності; не залишайте себе в тіні.

Згідно з гороскопом Тельця, ваше любовне життя розквітне з серпня по жовтень. Якщо ви самотні, цей період пропонує чудову можливість зустріти когось, хто може бути для вас дуже особливим. Якщо у вас уже є партнерські стосунки, очікуйте глибшого зв’язку та посилення любові протягом цих місяців.

Фінансовий гороскоп для Тельців на 2024 рік

2024 рік буде вдалим для Тельців у кар’єрному плані. З Сатурном, управителем як дев’ятого, так і десятого будинків, ви знайдете силу та відданість для своєї роботи. Ви заслужите похвали від колег та керівництва за свої старання.

Гороскоп Тельця на 2024 рік вказує на те, що підтримка партнерів може призвести навіть до міжнародних робочих поїздок, підвищення по службі та підвищення зарплати. Хоча для реалізації деяких із цих досягнень може знадобитися трохи більше часу, особливо слідкуйте за кар’єрним зростанням в березні, квітні та грудні.

Протягом року дуже важливо зберігати свою робочу етику. Ваші колеги проявлятимуть підтримку, пропонуючи допомогу, коли це необхідно. Однак важливо не потурати чуткам. Залишайтеся прямими у своєму спілкуванні, забезпечуючи гармонію в команді та ще більше підвищуючи ефективність роботи.

У фінансових справах Тельців у 2024 році будуть як злети, так і падіння. Хороша новина полягає в тому, що зірки загалом прогнозують вам непоганий заробіток. Це означає, що ви можете йти за своїми мріями й, можливо, навіть інвестувати в щось нове.

Але стережіться накопичення рахунків. Юпітер у вашому дванадцятому будинку разом із Сатурном, що впливає на дев’ятий і десятий будинки, означає, що ви будете витрачати більше. Попри це, Марс у вашому восьмому будинку натякає, що ви можете натрапити на якісь несподівані гроші.

Ситуація починає вирівнюватися з 1 травня, коли Юпітер переходить у ваш знак зодіаку. Вам все одно доведеться покривати сімейні витрати та інші обов’язкові платежі, але грошова картина виглядатиме більш стабільною. Щоб максимально використати свій рік, будьте розумні у своїх витратах. Найкращі місяці для вашого гаманця – з березня по квітень, з липня по серпень і грудень.

Таким чином, хоча гроші будуть приходити і відходити, стабільні заощадження допоможуть вам відчувати себе у фінансовій безпеці.

Гороскоп здоров’я для Тельця на 2024 рік


Телець, початок 2024 року може бути дещо складним з точки зору здоров’я. З Кету у вашому п’ятому будинку та Юпітером у вашому дванадцятому будинку планетарні вирівнювання не на вашу користь. Коли Венера проходить через ваш дев’ятий будинок з 18 січня до 12 лютого, ви можете зіткнутися з додатковими проблемами зі здоров’ям. Будьте особливо обережні в цей період.

Що стосується здоров’я, ситуація почне покращуватися приблизно в середині року. Це чудовий час, щоб обміркувати нові способи підвищити своє самопочуття та додати деякі здорові звички у своє повсякденне життя. Однак слідкуйте за жовтнем – може виникнути нова проблема зі здоров'ям.

Цього року приділіть особливу увагу своєму раціону, особливо якщо вас турбують проблеми з травленням. Вибирайте легкозасвоювані продукти й подумайте, як на вас впливають різні температури. Хороша новина полягає в тому, що в останні місяці 2024 року ваше здоров’я покращиться, тому залишайтеся оптимістами.

Детальний гороскоп для Телець
Телець 21 квітня - 21 травня

Останні новини