Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Скорпіон - характеристика вашого знаку зодіаку

Міфологічне походження

Скорпіон в грецькій міфології пов'язаний з історією мисливця Оріона. Цей велетень був сином Посейдона і Евріале, а також вважався самим красенем в живих. Вони з Артемідою були мисливськими партнерами. Оріон був великим мисливцем, який хвалився, що може вбити будь-яку тварину на Землі. Гайя (Земля) розсердилася на Оріона і послала велетенського скорпіона вбити його. Обидва загинули під час бою, але з їх попелу піднялися сузір'я Скорпіона і Оріона.

Риси характеру

Скорпіон незамінний, коли оточуючі здаються. Володіє психологічною стійкістю і фізичною витривалістю. Він завжди чекає свого найкращого моменту, коли зможе зробити все можливе. Наберіться терпіння, коли це необхідно. Скорпіона важко зрозуміти з першого погляду, а поверхневого спілкування недостатньо, щоб зрозуміти його найпотаємніші емоції. Представники цього знаку завжди шукають повноту почуттів, прагнуть подолати маргінальність розуму і тіла, щоб подолати недосконалості людської природи.

Зазвичай він не зациклюється на слабкостях і перешкодах, а перетворює їх в свої сильні сторони. Щоб заслужити його довіру, потрібно довести йому вірність, пройшовши випробування в екстремальних ситуаціях. Скорпіоні небезпечні противники, які не прощають зради за рахунок сили ворога. Скорпіон - скептик і песиміст, який довго вагається і випробовує свої почуття, перш ніж зробити вибір. Тоді він схильний повністю присвячувати себе улюбленій справі, тим, кого любить.

Відносини с людьми

Багато людей спочатку насторожено ставляться до відносин зі Скорпіонами. Як практикуючий астролог стосунків, у мене часто виникають клієнти, які хочуть знати, чи не почне їх новий партнер Скорпіон пізніше сердитися на них. Справа в тому, що (якщо до них добре ставитися) Скорпіони є одними з найщиріших і відданих партнерів будь-якого знака, а також одними з найбільш турботливих. Єдине погане в Скорпіонах те, що вони дають вам все і хочуть того ж у відповідь.

Кар'єра

Є щось майже тривожне в відданості Скорпіона меті, яку він поставив перед собою, і це робить його фантастичним в управлінні та вирішенні проблем, що вимагають багато енергії та зусиль. Він не здасться під тиском і добре працюватиме у стресових умовах, які потребують спокійної та стійкої руки. Кращий вибір кар'єри для Скорпіонів - це наука і дослідження будь-якого роду, вони відмінні як детективи, поліцейські, психологи, хірурги. Їхня максимальна повага до інших людей може трохи ускладнити їх у командній роботі, оскільки вони очікують такого ж ставлення у відповідь навіть від людей, нездатних до такого підходу.

Скорпіони досить дисципліновані, щоб дотримуватися бюджету, але люблять жити своїм життям на межі. Вони будуть наполегливо працювати за свої гроші і робити все, що в їхніх силах, щоб бути незалежними, але легко влізти в борги, отримати кредити або іпотеку, обробляючи гроші, які їм навіть не належать. що окупиться вчасно.

Опис знака зодіака Скорпіон
Скорпіон 23 жовтня — 22 листопада

Останні новини