Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 20.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 21.04 - 21.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 22.05 - 21.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 22.06 - 22.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 21.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 22.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 24.10 - 23.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 21.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 19.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 20.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 21.02 - 20.03

Скорпіон - характеристика вашого знаку зодіаку

Найкраща сумісністьРак, Риби, Діва, Козеріг
Дати24 жовтня - 23 листопада
СтихіяВода
ПланетаМарс, Плутон
ЯкостіГордість, пристрасність, мужність та емоційність
Карта ТароАркан Смерть
КолірПурпуровий, бордовий
КаміньСапфір, рубін, смарагд, турмалін
КвітиГладіолуси, півонії, гвоздики
ТалісманЖук-скарабей або сам скорпіон

Скорпіон - загадковий та привабливий, але не кожен здатен розгадати його повністю.

За грецькою міфологією, богиня Гея послала велетенського скорпіона з метою вбити мисливця Оріона. Обидва були перетворені на сузір'я. Поет Арат писав, що богиня Артеміда виконала цей подвиг і додав: "Коли Скорпіон з'являється на сході, Оріон поспішає ховатися на заході".

Сузір'я Скорпіона (лат. Scorpius) розташоване між Терезами на заході і Стрільцем на сході, повністю простягається через Чумацький Шлях. Воно межує зі Змієносцем на півночі і Жертовником на півдні.

Загальна характеристика знаку Скорпіон

Скорпіон знак зодіака

Скорпіона часто називають людиною настрою, бо він здатен миттєво переходити від апатії до радості або гніву. Поєднуючи у собі суперечливі якості, лише таємничий Скорпіон може зберегти їх у рівновазі, приховуючи свою справжню сутність. Він - восьмий знак Зодіаку, що входить до тригону Води разом з Раком і Рибами. На цей знак сприятливо впливають дві планети - Плутон і Марс.

Дата і стихія знаку

Знак зодіаку Скорпіон охоплює період з 24 жовтня по 23 листопада. Крім символу скорпіона, також використовуються символи орла і фенікса, які відображають тенденцію цього знаку до змін, перетворень і відродження.

Люди, народжені восени, відрізняються проникливістю, прямолінійністю, гострим розумом та словом. Усі ці переваги є також притаманними Скорпіону. Планети-покровителі - воєнний Марс і покровитель трансформацій Плутон - підсилюють вогонь страстей, що виникають у дусі Скорпіона.

Скорпіон володіє природним магнетизмом та сильним характером. Витривалий, обережний у словах та емоціях, вміє зберігати секрети та цінує вірність. Боротьба, перетворення та подолання власних слабкостей є неодмінною частиною життя людини, народженої під цим знаком. Весь свій шлях вони прагнуть самовдосконалення та покращення світу навколо себе.

Характер Скорпіона

Скорпіон може здатися наполегливим, але насправді це стосується лише дрібниць. Він не буде жертвувати своїм добробутом на користь нездійсненних перспектив майбутнього.

Відношення Скорпіона до навколишнього світу формується залежно від його досягнень у житті. Скорпіони, які зазнають невдач, часто проявляють егоїзм і жадібність, тоді як ті, хто досяг високого становища, виявляють милосердя та щедрість до людей.

За своєю природою Скорпіони є егоїстами, але вони не позбавлені людяності. Проте цю рису необхідно не просто підтримувати, а й розвивати, оскільки сам Скорпіон не має на це схильності.

Більшість людей, народжених під цим знаком, мають яскраву індивідуальність, а оточуючі люди не зможуть бути байдужими до них. Протягом усього життя Скорпіони стикаються з численними випробуваннями, які виховують у них амбіції і силу волі.

Скорпіони можуть мати різні риси і характери. Під цим знаком можна зустріти як містиків, так і матеріалістів, людей занурених у страсті, а також гуманістів. Познайомившись з Скорпіоном, ви побачите, що він цікава, але водночас небезпечна особистість.

Основні риси характеру Скорпіона:

 • сильна воля;
 • проникливість;
 • чутливість;
 • впертість.

Кар'єра та здоров’я Скорпіона

Скорпіони володіють природнім даром впливу на людей. Вони виконують роль чудових ораторів, здатних майстерно використовувати різноманітні комунікаційні прийоми. Це робить їх частими представниками політичної сфери, продавців-консультантів та страхових агентів. Проте, особистість Скорпіонів має безліч граней. Деякі з них розкривають свій талант у мистецтві, стаючи видатними художниками і філософами.

Скорпіони вміють знайти спільну мову та досягти згоди з найвимогливішими та капризними партнерами. У них вже з природи є здатність до миротворення, що допомагає їм вирішувати конфлікти з легкістю.

У сфері медицини Скорпіони можуть знайти своє покликання, зокрема у діагностиці. Вони не бояться ризикувати й застосовують нетрадиційні методи лікування, що дозволяє їм виконувати складні операції, для яких потрібні глибокі знання та кваліфікація.

Серед Скорпіонів можна зустріти багато творчих індивідуумів, включаючи винахідників. Однак, їм не завжди вдається реалізувати свої ідеї без допомоги ефективних співробітників-виконавців. Завдяки спільній роботі з такими людьми, Скорпіони зможуть досягти великих успіхів у різних галузях науки.

Представники цього зодіакального сузір'я зазвичай мають стійке здоров'я і оминають серйозні хвороби. Вони приділяють увагу своєму фізичному стану, займаються спортом та регулярно виконують фізичні вправи. Однак, з віком можуть стати схильними до набору зайвої ваги.

Скорпіонам часто доводиться зустрічатися з випробуваннями та несприятливими обставинами, які можуть впливати на їхню нервову систему. Тому важливо для них зберігати психологічну стійкість та вміти вирішувати конфліктні ситуації.

Скорпіонам рекомендується дотримуватися збалансованої дієти, регулярно займатися фізичними вправами та уникати шкідливих звичок. Потрібні регулярні медичні огляди та здоровий спосіб життя. Негативний вплив на ноги та спину можна пом'якшити через правильну поставу, регулярні фізичні вправи, а також застосування методів фізіотерапії та масажу.

Кохання та відносини Скорпіона

Скорпіонів вважають небезпечними партнерами, які завдають болю серцям оточуючих, навіть не маючи таких намірів. Їхнє шлюбне життя часто протікає у дисгармонії. Більшість представників цього знаку перетворюються на домашніх тиранів через швидку адаптацію до ситуації, втрату своєї індивідуальності та постійний дискомфорт.

Зовні вони дають своєму обранцеві море свободи, але таємно страждають від ревнощів та підозр. Іноді вони навіть можуть шпигувати і читати чужі листи - це не прикрашає їх. Від партнера Скорпіони очікують повної довіри і ніколи не пробачають помилок.

Якщо Скорпіон в парі займає провідну позицію, спочатку він відчуває себе найщасливішою людиною на світі, а потім намагається осудити партнера за його слабкості, а себе за неправильний вибір.

Справжню радість на любовному фронті люди цього знаку здатні відчути виключно з людиною, яка може в залежності від ситуації стояти на своєму або піде на компроміс.

Шлюб, далекий від ідеалу, Скорпіон може поєднувати з бурхливим романом на стороні, у який вони кидаються з головою, не звертаючи увагу на думку оточуючих. Скорпіони будують своє щастя, ігноруючи загальноприйняті норми та традиції, бо вони впевнені, що ніхто не має права засуджувати і давати поради про те, що їм варто робити і як краще жити.

Сильні та слабкі сторони Скорпіона

За словами астрологів, Скорпіони володіють вмінням контролювати себе і не розгублюватися у складних ситуаціях. Цей знак Зодіаку прославляється своєю сміливістю. Скорпіони не бояться труднощів і здатні досягти успіху, коли потрібно проявити хоробрість.

Крім цього, Скорпіони виявляють хитрість, можуть відчувати брехню і "читати" емоції людей. Це допомагає їм розкривати таємниці і карати тих, хто плете інтриги. Скорпіони не приділяють багато уваги критиці та байдужі до думки оточуючих. Однак, у них є слабкість - вони схильні до самокритики. Вони часто критикують себе за малозначущі речі, що може призводити до почуття невпевненості і комплексів.

Крім того, Скорпіони довіряють своїй інтуїції та з підозрою відносяться до інших. Вони можуть сумніватися в щирості оточуючих і, тому, не допускають нікого занадто близько до себе.

Сумісність Скорпіона

Скорпіони зазвичай найкраще сумісні з такими знаками Зодіаку:

 • Риби і Раки. З представниками цих знаків у Скорпіонів є глибокий емоційний контакт, вони розуміють один одного без слів і можуть ділитися інтенсивними емоціями та переживаннями.
 • Тельці та Діви. З ними Скорпіони можуть побудувати міцне партнерство, оскільки всі вони цінують вірність, відданість та стабільність. З Тельцями Скорпіони поділяють сильну фізичну прив'язаність, а з Дівами - аналітичний погляд на речі.

Знаки Зодіаку, які можуть викликати певні труднощі у відносинах із Скорпіоном:

 • Водолій. Мають різні погляди на життя та ставлення до емоцій, що може призводити до конфліктів.
 • Лев. Леви, як правило, командири та потребують багато уваги, тоді як Скорпіони вимагають свободи та іноді можуть бути занадто самовпевненими.

Чоловік Скорпіон

Чоловік-Скорпіон відрізняється незалежністю, рішучістю і прагненням до влади. Він не приділяє багато уваги думці оточуючих і робить лише те, що вважає за необхідне. Він любить захоплення і ризик, і часто віддає перевагу екстремальним видам спорту. Чоловік-Скорпіон живе насолоджуючись моментами і не замислюється над наслідками.

Чоловіки, народженні під цим знаком, легко підкорюють серця жінок своєю харизмою і привабливістю. Вони люблять робити великі жести - не шкодують грошей на подарунки та сюрпризи. Взаємини з ними є справжньою бурею пристрасті та переживань. Чоловіки-Скорпіони не терплять відмов і не йдуть на компроміси, вони максималісти, які звикли отримувати все, незалежно від ціни. Іноді така наполегливість може перетворитися на одержимість. Після завоювання жінки, чоловік-Скорпіон очікує від неї захоплення і визнання його безсумнівного авторитету. Проте, іноді вони можуть стати дещо самовпевненими та нечутливими до почуттів інших людей.

Завоювати серце чоловіка-Скорпіона може тільки така сама сильна й непередбачувана особистість, або недосяжна та загадкова жінка, яка буде зовнішньо байдужою до його уваги й примусить його боротися за свою прихильність.

Жінка Скорпіон

Жінка-Скорпіон - чарівна, палка і приваблива особистість. Її оточують постійні прихильники, які змагаються за її увагу та симпатію. Народжені під цим знаком жінки віддаються почуттям беззастережно і готові на все заради своїх коханих. З часом вони стають ревнивими і вимогливими. Жінки-Скорпіони не задовольняються стабільними та спокійними стосунками, вони завжди шукають нові емоції та враження. Якщо партнер не забезпечує їх ними, жінки можуть створювати скандали або шукати новий об'єкт кохання. Відносини з жінкою-Скорпіоном передбачають поклоніння та безумовне виконання її бажань. Вона звикла бути в центрі уваги, завжди активна, легко вписується в нове товариство й здатна підтримати будь-яку розмову. Вона не пропускає жодної вечірки й завжди стає головною героїнею вечора. Представниці цього знаку люблять, коли їх захоплюють та не бояться стати об'єктом обговорень. Іноді, намагаючись привернути увагу, вони можуть вчиняти трохи провокаційні дії.

Дитина Скорпіон

Скорпіони, навіть зовсім маленькі, проявляють себе як справжні воїни. Вони уперті, сміливі і володіють бойовим характером. Батьки такої дитини постійно стикаються з труднощами при її вихованні, оскільки вона завжди стоїть на своєму, не робить жодних поступок і, якщо дорослі проявляють слабкість, вона цим скористається.

Скорпіон, як ніхто інший, потребує люблячого наставника, але водночас достатньо стійкого. Дитину, народжену під цим знаком, потрібно навчати дисципліні, щоб вона могла керувати своїми емоціями, ставати незалежною від настрою та інших впливів. Важливо розвивати в малюка здатність співчувати, проявляти терпимість та прощати інших. Сильний характер є неперевершеним достоїнством Скорпіонів. Однак, якщо вони не мають сердечного тепла і душевності, то не зможуть спілкуватися з оточуючими і насолоджуватися взаємодією з людьми, які їх люблять.

Відомі особи, що народилися під знаком Скорпіон:

Жінки-Скорпіони:

 • Демі Мур (11 листопада) - американська акторка, якій всесвітню відомість принесла роль у фільмі “Привид”.
 • Джулія Робертс (28 жовтня) - американська кіноакторка та продюсерка, найоплачуваніша акторка світу. Відомі фільми за її участю: “Красуня”, “Наречена-втікачка”, "Ерін Брокович", “У ліжку з ворогом”, "Ноттінг Гілл".
 • Вайнона Райдер (29 жовтня) - американська кіноактриса українсько-єврейського походження. Відомі фільми за її участю: "Осінь у Нью-Йорку", "Бітлджюс", "Едвард руки-ножиці" серіал “Дивні дива”.
 • Кеті Пері (25 жовтня) - американська співачка та композиторка.

Чоловіки-Скорпіони:

 • Пабло Пікассо (25 жовтня) - іспанський і французький художник, один із найвидатніших митців XX століття.
 • Мартін Скорсезе (17 листопада) - американський кінорежисер, сценарист, продюсер та історик кіно. Серед найзначніших його робіт "Таксист", "Шалений бик", "Славетні хлопці", "Вовк з Уолл-стріт".
 • Ален Делон (8 листопада) - французький актор, продюсер, сценарист і режисер. Найбільшого визнання здобув завдяки своїй участі у фільмах “На яскравому сонці”, “Леопард”, “Чорний тюльпан”. Його ім'я стало синонімом чоловічої краси.
 • Білл Гейтс (28 жовтня) - американський бізнесмен, засновник корпорації Майкрософт.
Опис знака зодіака Скорпіон
Скорпіон 24 жовтня — 23 листопада

Поширені питання

Що приносить успіх?
Скорпіони відчувають притягання до мистики, тому розумним вибором для них буде звернути увагу на щось сакральне.
Чого боїться Скорпіон?
Скорпіон - це, мабуть, один з тих рідкісних знаків, який майже ніколи нічого не боїться.
Що більш за все не подобається Скорпіону?
Скорпіони мають ніколи не вибачають зради. Краще зберігати їм вірність або уникати взаємин з цими представниками водного знаку.

Останні новини