Сонник Колишній: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо уві сні ви побачили свого колишнього хлопця, то у вас залишилися ще якісь думки про нього. Якщо таке є одразу після розриву, то це, швидше, робота психіки та емоційного фону, аніж передбачення долі. Трактувати сновидіння з колишніми чоловіками слід залежно від усіх деталей нічної картини, оскільки дії та емоції, пережиті в ній прямо вказують на те, що представницю слабкої статі чекає надалі. Можливо, ви рано чи необдумано завершили стосунки та сни вас спрямовують до того, що ще не пізно все виправити

Якщо в сновидінні пара знову розлучилася, значить зовсім скоро на вас чекає нова знаменна зустріч. Побачити колишнього хлопця уві сні в якомусь далекому місці означає, що на представницю слабкої статі чекають хороші новини або приємні знайомства.

До заміжніх дам або тих, хто просто полягає в нових відносинах колишні приходять до звістки про майбутній круїз. Весілля з колись улюбленим хлопцем вказує на приємний сюрприз у майбутньому чи торжество. А ось церемонія з цією людиною, що не відбулася, передбачає новий бурхливий роман, який раптово завершиться. Якщо весілля з цим чоловіком сниться після вже пережитого розлучення з кимось іншим, це віщує виграш чи несподівану прибуток.

Небезпека, що нависла над колишнім партнером у сновидінні, говорить про те, що ви намагаєтеся провести аналіз цих відносин і зробити висновки на майбутнє. Якщо ви не робите спроби порятунку, це вказує на прагнення якнайшвидше забути почуття та пережиті спільно події.

Роздратування, яке викликає старе кохання у нічному сюжеті, означає, що нинішній обранець викликає якісь негативні емоції звичками, які були у партнері до нього.

Якщо дівчина уві сні бачить бажання того, кого любила раніше – помиритися, то це найчастіше не означає, що він справді жадає возз'єднання чи все ще любить її. Швидше за все, це її підсвідоме бажання.

Поцілунок з екс-хлопцем уві сні означає, що дівчина незабаром чомусь дуже здивується. Хороші це будуть події чи ні - залежить від того, які почуття вона відчувала вночі.

Якщо жінка уві сні займалася з минулим обранцем сексом, це передбачає сварку з близьким людиною. Якщо в неї вже почалися нові відносини, то конфлікт відбудеться всередині них.

Битися уві сні з колишнім означає, що вам доведеться боротися за своє матеріальне майно або навіть нові відносини. Якщо колишній уві сні говорить про розставання або йде мовчки, це вказує на те, що дівчина відпустила його душею, серцем і мізками і відкрита для нових звершень.

Якщо після розставання минуло значну кількість часу, то подібне може означати, що на підсвідомості представниця жіночої статі не те, що нудьгує, а їй не вистачає тих старих емоцій. Можливо, вона просто самотня чи нинішній супутник не дає їй таких глибоких і яскравих емоцій. Це може бути сигналом до того, що нинішні стосунки вимагають відвертої розмови про те, що накипіло і що треба змінити.

Молодим дівчатам подібне є у снах через їх вируючі почуття. Якщо молодий чоловік у цьому сюжеті хоче помиритися, це означає, що напередодні почнеться світла смуга на любовному фронті, без нього чи знову з ним.

Зрілі жінки спостерігають подібне ночами через самотність чи очікування якоїсь не найприємнішої події.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру К