Значення імені Дарина: характер, доля, сумісність

Дар’я або Дарія - ім'я означає "багата" або "заможна" і походить із давньоперської мови. Зокрема, це жіночий варіант чоловічого древньоперсидського імені Дарій. Тому ім'я Дар’я трактують як "та, що володіє добром", "багата", іноді перекладають як "переможниця". Зменшувально-пестливі варіації імені: Даша, Дашуля, Дашуня, Дар’юшка.

Маленька Даша активна та непосидюча. Вона із задоволенням ходить до дитячого садка і має багато друзів серед однолітків. Дар'я володіє великою уявою і цікава до всього. Вона добра, чесна і добродушна, любить допомагати іншим, ніколи не кине друга в біді.

Доросла Дарія легко приймає важливі рішення і не зациклюється на проблемах. Чітко говорить те, про що думає, не приховує і не обманює.Її чесність, товариськість і доброта викликають захоплення оточуючих.Однак є один суттєвий недолік. Це надмірне бажання бути кращою у всьому без винятку.У школі вона виявляє ознакинепосидючості. Предмети, що вимагають зусиль, для неї тягар.

Вона - сильна духом, запальна, але не безрозсудна жінка. Рішуча у своїх думках і діях, авторитарна і непередбачувана у своїх судженнях.Дар’я відкрита світу й оцінює речі неупереджено. Вона любить бути серед оточення, переживає, коли люди її критикують.

Жінки з цим ім'ям дуже високо цінують своїх друзів.Дарина намагається створити групу людей, які люблять розслабитися і не думати занадто багато. Невимушені веселощі та сміх - відмінні риси її компанії.

Даша - чуттєва, чарівна і харизматична. У стосунках із чоловіками вона непередбачувана і спонтанна.Любов особливо важлива для Даші, без неї вона в'яне. Даша віддає перевагу флірту без зобов'язань і часто недолюблює чоловіків. Вона не женеться за рожевою мрією про принца на білому коні. Ця жінка вважає, що людські якості завжди відіграють найважливішу роль при виборі другої половинки.

Сім'я важлива для Дар'ї, вона захищає незалежність кожного і водночас оточує любов'ю всіх членів сім'ї.

День ангела імені - 1 квітня, 4 квітня і 17 серпня.

Популярні імена
Більше імен на літеру Д