Значення імені Дмитро: характер, доля, сумісність

Дмитро – слов'янське ім'я давньогрецького походження, означає “присвячений богині Деметрі”, “землероб”. Також можемо зустріти таке значення імені як “посвячений”. Раніше ім'я було популярне у всій західній Європі, зараз розповсюдилося у країни східної Європи, де тримає планку в топі найпопулярніших чоловічих імен. Скорочення та зменшувально-пестливі імена Дмитро (серед яких є похідні самостійні імена): Діма, Дімка, Дімон, Митя, Мітяй.

У дитинстві Дімка росте комунікабельною, абсолютно неконфліктною, миролюбною і досить інертною дитиною. До конфліктів відчуває ворожість, що межує з огидою. Ця риса буде виразно помітна протягом усього дитинства та дорослого життя. Незважаючи на інертність, можна сказати, що володар імені Дмитра активний і рухливий хлопчик. З дитинства непогано розуміється на людях, але друзів у нього небагато, на відміну від знайомих – їх валом.

Дорослий Дмитро – чесний, незламний, спокійний, але неймовірно впертий. На своєму стоїть до останнього і не важливо, правий він чи ні. Переконати його – щось із ряду фантастики. Головне – наполягти на своєму. Однак незважаючи на це він нерішучий, часто схильний до швидкої зміни настрою. Має залізну волю. Вчиться Діма добре, у цьому йому допомагає його впертість, наполегливість, працьовитість та посидючість, але не виключені проблеми з дисципліною. Власники цього імені рідко бувають примхливими, але швидко заспокоюються. Щоб впоратися з характером хлопчика, його батькам знадобиться чимало терпіння, але якщо вони зможуть спрямувати бурхливу енергію та ентузіазм дитини у потрібний напрямок, вона виросте успішною. Зазвичай хлопчику цікаві лише кілька предметів у яких стає кращим. Має відмінний аналітичний склад розуму. Любить технічні науки, такі як фізика та математика. У майбутньому свою професію може пов'язати із цими дисциплінами. У позашкільний час Дмитро любить конструювати, займатися спортом, проводити багато часу у компанії вірних друзів.

Діма найчастіше має міцне здоров'я, але нерідко страждає від проблем, пов'язаних із дихальною та травною системами. Правильне харчування та спорт, турбота з боку батьків допоможуть вирішити ці проблеми. З віком хвороби зазвичай залишають Дмитра, а характер загартується.

День ангела імені Дмитра – 8 листопада за церковним календарем відзначають день пам'яті святого великомученика Дмитра Солунського.

Відомі люди, які прославили ім'я Дмитра: телеведучий Дмитро Комаров, футболіст Дмитро Гордієнко, журналіст Дмитро Гордон.

Популярні імена
Більше імен на літеру Д