Значення імені Ольга: характер, доля, сумісність

Ольга – в цього імені є кілька теорій походження. Основна походить від скандинавського "Helga", що перекладається як "свята". Серед слов'янських не так часто трапляються імена з таким походженням. У християнстві його пов'язують зі слов'янською – Вольга, що означає “чудодійна”. У скорочених варіаціях можна почути "Оля", "Леля", "Ося".

Ольги відрізняються неординарністю та двоякістю. Вони поєднують дві протилежності. Здаються відкритими для зовнішнього світу, але що ближче відбувається спілкування, то замкненішими вони виявляються. Незважаючи на це, володарки даного імені легко знаходять спільну мову з усіма.

Ці жінки досить здібні, але часто їх підводить лінь і те, що вони не завжди прагнуть доводити справи до кінця. Ольги досить сильні особи. При бажанні можуть зосередитися на питанні або проблемі, що цікавить, і навіть замкнутися в собі в пошуках рішень завдання. Нерідко їхня відкритість світу є лише маскою. Вони бувають дуже наполегливими і не люблять визнавати своїх помилок. Часом здатні навіть злукавити, щоб відстояти свою правоту. Олі не люблять вибачатися.

Носії даного імені рідко прагнуть до керівних посад. У роботі вони не виявляють особливої ініціативи та часто мають проблеми у відносинах із колективом. Проте добре реалізуються у бізнесі. Робота на себе – їх коник, оскільки командна робота – не найсильніша сторона Ольги.

Власниці цього імені чудові матері та гарні дружини. Не претендуючи на лідерство у сім'ї, Олі стабільно зберігають її вогнище, частіше допомагаючи партнеру відбутися у професії та інших сферах життя.

Ольги відрізняються досить стабільним психоемоційним станом та відсутністю проблем у серцево-судинній системі. Слабким місцем у їхньому організмі є шлунково-кишковий тракт. Також серед жінок із цим ім'ям поширені проблеми із зором.

Ольга – суперечлива особа, яка здається відкритою усьому світу. Однак лише вона сама знає, що діється в неї на душі. Вольова, але в той же час м'яка натура, для якої колектив - не найкраще середовище. Натомість Ольга з успіхом може працювати на себе, будучи при цьому чудовою матір'ю та дружиною.

Популярні імена
Більше імен на літеру О