Значення імені Олександра: характер, доля, сумісність

Олександра - ім'я бере початок у Стародавній Греції, звідки прийшло до нас із поширенням православ'я. Стало користуватися популярністю після того, як Олександра Невського звели до лику святих. Чоловіча форма позначається як "захисник", "той, хто захищає людей". Жіноча ж перекладається як "надія" або "та, що захищає людство".

У зменшувально-пестливій формі можна почути як "Саша", "Саня", "Шура", "Алекса", "Сандра".

Олександра має досить непростий характер. З виду вона мила і жіночна, легко спілкується з людьми і має багато товаришів. Любить ходити в гості та із задоволенням влаштовує у себе вдома прийоми. Однак рідко пускає у свій внутрішній світ будь-кого, старанно оберігаючи його. Вона має багато знайомих, але не так багато справжніх друзів. Вона цілеспрямована, і вирішує поставлені завдання швидше самоствердження. Все життя вона доводить свою значущість, насамперед собі.

Ці жінки активні та досягають успіхів у всьому, за що беруться. Вони ніколи не зупиняться на півдорозі. Ініціативність - їх козир, завдяки якому вони здатні вести людей за собою, будучи яскравим прикладом та мотиватором. Вона цінує щирість. Найменше лукавство може відвернути Олександру від людини назавжди.

Вміє відстоювати свою точку зору та відрізняється високими навичками дипломатії. Породжений керівник - це про Сашу, яка прагне бути лідером у всьому. Вона може бути добрим політиком або керівником великих організацій.

У сім'ї намагається побудувати партнерські відносини, розподіляючи обов'язки із супутником життя порівну. У виборі другої половинки керується здоровим глуздом, а не емоціями та симпатією. Дуже любить своїх дітей і підтримує їх все життя, часом не визнаючи "дорослість" навіть у їхньому зрілому віці.

Олександри нерідко захоплюються спортивними заняттями, причому з дитинства, досягаючи успіхів і в них. Тому вони загартовані з юності, що дозволяє їм підтримувати міцне здоров'я протягом усього життя. У молодості можуть хворіти на респіраторні захворювання. Через свою прагматичність рідко запускають недуги.

Олександра - лідер, вольова натура, яка, як магніт, притягує людей. Добивається всього чого хоче, а в людях цінує чесність і відданість.

Свій День ангела Олександри святкують кілька разів на рік: 17 січня, 7 та 20 лютого, 29 березня, 30 квітня, 3 травня, 2 червня, 23 липня, 25 серпня, 12 вересня, 4 жовтня, 22 листопада, 25 грудня.

Популярні імена
Більше імен на літеру О