Значення імені Олег: характер, доля, сумісність

Олег - ім'я прийшло у слов'янські мови від скандинавів. На давньоскандинавському воно писалося як "Хельгі", що означає "святий", "присвячений богам". Ім'я було дуже популярне в давнину, потім спостерігався спад популярності.

Олег росте досить приємним, добрим хлопчиком. Спокійний та відносно інертний, проте це не заважає володарю імені з дитинства демонструвати яскраві лідерські риси та якості. Він природжений стратег і командир, але при цьому хлопчик дуже довірливий, легко піддається впливу збоку. Батькам просто необхідно уважно стежити за оточенням свого чада, приділяти достатньо уваги та показувати позитивний приклад. Олег має досить суперечливий характер. Невизначений, він ніколи не знає точно, чого його душа бажає. Часто він не може прийняти рішення в критичній ситуації. Батькам і тут необхідно підтримати свою дитину, вчити самостійно приймати виважені рішення. У школі Олег здібний хлопчик добре вчиться. Граючи досягає чудових результатів, високих оцінок. У майбутньому здобуває вищу освіту. Аналітичний розум і лідерські навички визначають його схильність до точних наук, таких як математика, логіка, фізика, хімія.

Дорослий Олег наполегливий, працьовитий, прагне проявити самостійність, завжди настоїть на своєму. Постійно аналізує подію життєві події або робочі моменти. Кар'єру робить спокійно та послідовно. У кожній своїй чи чужій дії, вчинку, він бачить позитивні та негативні сторони, відносність всього, що відбувається. Навіть за належної старанності батьків він часто вагається у виборі рішення. Це головний недолік чоловіка і він його ретельно приховує своєю зовнішньою самовпевненістю та непохитністю.

Олег зазвичай має дуже гарне здоров'я. У власника цього імені бувають зимові застуди та інші дрібні захворювання, на які хворіють абсолютно всі дорослі та діти протягом життя. Спорт у підлітковому чи дитячому віці лише піде на користь.

День янгола імені Олег – 3 жовтня.

Відомі особи, які прославили ім'я: князь Олег Чернігівський, футболіст Олег Єрмак, скрипаль Олег Криса, футбольний арбітр Олег Орєхов, письменник Олег Ольжич, музикант Олег Скрипка, український письменник та журналіст Олег Чорногуз.

Популярні імена
Більше імен на літеру О