Значення імені Геральд: характер, доля, сумісність

Геральд - історія імені Геральд має німецьке коріння. Походить воно від давньогерманського імені Gerwald, що складається з двох слів: «ger» (спис) і «wald» (влада, сила). Різновиди та зменшувальні значення імені: Джеральдо, Жерар, Джеральд, Гер.

Хлопчики з таким дзвінким ім'ям, як Геральд, ростуть надзвичайно хворобливими дітьми – тому вони надзвичайно сприйнятливі до різних простудних захворювань, а також до численних вірусних інфекцій. Як правило, вони улюбленці практично всіх оточуючих – від батьків до шкільних вчителів.

Геральд точний у бізнесі, обережний у судженнях та висновках. Він може здатися флегматичним, довго розмірковуючи, перш ніж щось робити. Важко побачити будь-які зміни, потрібно багато часу, щоб звикнути до всього нового, ретельно обмірковуючи кожен крок. Дуже чутливий, майже не прощає помилок. Протягом усього свого життя дуже близький зі своїм батьком, у них схожий характер, дух, вони добре розуміють один одного, і Геральду дуже важко винести втрату такої людини.

У відносинах з жінками він ніжний, тепло ставиться до матері, любить сестру, добре ставиться до близьких дружини. Не прагне зайняти місце лідера в сім'ї, охоче віддає кермо влади в руки дружини, не терпить зайвого клопоту. Він багато часу приділяє дітям, займається їх фізичним розвитком.

Людина, на ім'я Геральд дуже працьовита, вперта в досягненні мети, ніколи не втрачає віри в себе, свою силу, в успіх бізнесу. Він має хороші торгові навички, і його вроджена практичність допомагає йому в кар'єрі трейдера. Він володіє надзвичайною здатністю примиряти сторони, що ворогують, його поважають, всі прислухаються до його думки, навіть противники.

Популярні імена

Більше імен на літеру Г