Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Риби - гороскоп на рік

Для Риб цей рік не буде багатим на події. Особливо перші три місяці, поки Сатурн не увійде до Риба, а Юпітер не увійде до Тельця. Тільки ті, хто народився ближче до кінця знаку (після 15 березня), відчують вплив Плутона та Нептуна. Ці планети зараз знаходяться в останніх градусах Козерога та Риб і можуть дуже м'яко та м'яко впливати на життя Риб. І Плутон, і Нептун — водні планети, і вони належать до водної стихії, як і Риби.

А вода хаотична і мінлива, тому в житті пізніх риб буде якийсь безлад і стиль «пливти за течією». Але оскільки аспекти цих планет позитивні, така політика може привести Риб туди, де їм потрібно бути. Важливо прислухатися до своєї інтуїції та довіряти своїм почуттям. Тоді можна буквально «стрибнути» на зовсім інший рівень життя. Як фінансово, так і особисто.

Риби, народжені в Рибах (19-25 лютого), почнуть перебувати під впливом Сатурна, який увійде до Риба 8 березня, у Жіночий день. Сатурн – це завжди випробування. Випробування на дорослість, незалежність та внутрішнє я. Тому на ранніх Риб чекає випробування на міцність у певній сфері життя. Це може бути сім'я, робота та здоров'я. У цій ситуації важливо виявити риси Сатурна: терпіння, відповідальність, організованість. Потім ви будете винагороджені за зміцнення та зміцнення своєї позиції. Вдома, на роботі чи будь-де.

Юпітер, що входить на знак Тельця у травні, пом'якшить різкість Сатурна і допоможе Рибам без проблем скласти іспит. Загалом він додасть оптимізму та удачі всім представникам цього знаку зодіаку. Для Риб, що народилися 28 лютого-9 березня, наприкінці літа велика ймовірність несподіваного фінансового зростання або прибутку, удачі у банківській справі. Юпітер поєднається з Ураном у Тельці, що принесе сюрпризи у матеріальні аспекти життя.

Фінансовий стан

Початок 2023 року, особливо січень, стане для Риб Олімпом їхньої кар'єри та крутим трампліном для розвитку бізнесу. Усі починання увінчаються успіхом, а ті справи, які стояли мертвим вантажем раніше, зрушать з місця і будуть приносити фінансові плоди. Працівники отримають визнання керівництва, а серед колег з'явиться надійний соратник, з яким згодом можна буде відокремитися та дати старт власній справі. Такий стан справ спочатку не принесе представникам знака істотного доходу, але протягом року потік коштів набере обертів і розкриється ближче до його фінішу.

Зірки допоможуть Рибам прислухатися до своэї інтуїціі і правильно приймати рішення щодо власного капіталу. Вони навіть зможуть відмовитися від дорогої покупки, про яку давно мріяли, на користь прибуткового вкладення.

У середині року Чорний кролик може дати шанс змінити роботу, від якого астрологи не рекомендують відмовлятися. Будь-яка зміна діяльності, яка не викликає підозр, повинна прийматися як благодатний фінансовий знак.

Справи амурні

До середини весни любовна річка стрімко віднесе Риб в океан гармонії, романтики та взаєморозуміння. Шлюбні спілки стануть ще міцнішими і нерозлучнішими, у них з'являться нові нотки пристрасті та емоцій. Можливе поповнення сімейства.

Ті, хто довго перебуваж в незакріплених відносинах, різко замисляться про те, щоб узаконити їх через хвилі почуттів, що раптово наринули. Вільні представники водяного зодіаку точно знайдуть свою другу половинку, і наскільки довгостроковими будуть стосунки, вирішиться з потеплінням.

А ось з літа Амур може помахати своїми крилами та почати віддалятися від Риб, тому їм треба докласти всіх зусиль, щоб перемогти на любовному фронті.

Здоров'я

Здоров'я Риб у рік Водяного кролика може почати давати збої. Якщо взимку здасться, що вас нічого не турбує, то незабаром почнуть вилазити назовні слабкі місця. Особливо вразливими стануть очі та ЛОР область. Для цього знака весь рік буде існувати ризик вірусних простудних захворювань. Також слабкою ланкою виявляться зуби, тому про їхній стан потрібно подбати вже на початку року.

Риби повільно, але впевнено примножуватимуть свій капітал усі 365 днів царювання Чорного кролика. Справи серцеві проходитимуть зі змінним успіхом, на що зможуть впливати самі представники знаку. А ось здоров'я стане найуразливішим сегментом їхнього життя.

Детальний гороскоп для Риби
Риби 19 лютого - 21 березня

Останні новини