Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Телець - характеристика вашого знаку зодіаку

Міфологічне походження

Телець був дуже популярним мотивом в Стародавній Греції, і складно виділити один міф, від якого сузір'я і отримало свою назву. Крім усього іншого, в образі бика Зевс викрав фінікійську принцесу Європу. Він втік з нею на Крит, де вони стали батьками, а один з їхніх синів, Мінос, пізніше став королем Криту. Мінос посварився зі своїми братами і Посейдон допоміг йому перемогти – для цього йому довелося принести в жертву незайманого білого бика, але Мінос уникнув жертви. Засмучений Посейдон змусив дружину Міноса закохатися в бика і народити дитину: Мінотавра, який мав форму чоловіка з головою бика.

Сузір'я Тельця насправді має лише половину форми цієї тварини: голову з тулубом. Він лежить в безпосередній близькості від сузір'я Оріона, утворюючи з ним сцену полювання.

Риси характеру

Тельці зазвичай не особливо активні. Це люди, які діють повільно, але точно. Їх дії носять систематичний характер і орієнтовані на довгострокові наслідки. Тельців зазвичай не цікавлять тимчасові наслідки.

Ще однією відмінною рисою людей, які народилися під час перебування Сонця в знаку Тельця, є терпіння. Телець може багато терпіти. Вони зазвичай спокійні, схильні до тривалих роздумів, а також доброзичливі. Однак у цього аспекту є і свої недоліки: вони можуть бути дуже впертими. Для них важливо відчувати себе в безпеці, що вони часто ототожнюють з тим, що у них є і що вони знають. Вони не схильні розширювати свій досвід і кругозір, вони часто консервативні. Тельці найкраще себе почувають у своїх чітко визначених межах. І оскільки вони, як правило, недовірливі, вони захищають ці кордони від чужинців.

Тельці цінують мир. Вони також наполегливі і витривалі, добре справляються з негараздами та переносять важкі часи легше за інших. Тельці довго зберігають спокій, але в підсумку проявлять свій гнів.

Відносини з людьми

Оскільки Телеці відносно недовірливі, вони добре себе почувають в першу чергу серед людей, яких вже знають і яким довіряють. Їх бажання володіти іноді може проявлятися у відносинах – тоді воно набуває форми ревнощів або присвійності.

Однак не можна заперечувати пристрасть Тельця. Хоча вони і не володіють темпераментом вогненних знаків, Венера, яка править ними, підсилює їх чуттєвість. Ця чуттєвість земна, досить поверхнева, але це не означає, що вона порожня. Почуття Тельця досить прості, але щирі, напружені, тверді і тривалі.

Кар'єра

Телеці надійні і терплячі. На роботі вони не мотивовані інноваціями або проблемами. Саме тому вони більше підходять для професій, в яких виконуються повторювані дії. Телець не проти виконати роботу, яка здається оточуючим нудною і одноманітною. Вони будуть відмінними бухгалтерами, а також можуть бути співробітниками заводів, складів або магазинів великого формату, де виконують конкретні завдання відповідно до існуючих процесів.

Опис знака зодіака Телець
Телець 20 квітня — 20 травня

Останні новини