Тлумачення снів онлайн - народний сонник на всі літери, що наснилося уві сні

Популярні сновидіння

Великий сонник на всі літери та таємниці снів

Ні для кого не секрет, що третину нашого життя ми проводимо уві сні. Те, що нам сниться – це робота нашої підсвідомості, відображення наших думок, вражень та інформації, отриманої за день. Уві сні організм відпочиває, мозок відсікає непотрібну інформацію та формує висновки.

Для деяких людей сни – це не просто стан відпочинку, а й знаки згори і навіть приховані можливості нашого розуму.

Звідки зародилося тлумачення снів?

За час існування людської цивілізації тлумачення снів пройшло багато етапів: від шаманських обрядів тлумачення пророчих снів до тлумачення еротичних снів за Фрейдом.

Багато психологів стверджують, що якщо людині наснився сон, то найімовірніше, його душевний стан нестабільний і він залежить від зовнішніх обставин, на які не може вплинути.

Провісники та оракули, вчені та філософи намагалися розгадати таємницю снів та їх вплив на реальність людини. Так з'явилося безліч теорій і трактувань тлумачення сновидінь, які публікуються такі роботи як сонник Міллера і сонник Ванги.

Як сни пов'язані з подіями насправді?

Колі ми не спимо, то отримуємо величезну кількість інформації, що відкладається у свідомості. Людський мозок повинен відфільтрувати отримані дані, залишаючи в пам'яті лише найважливіші та значущі відомості.

Під час сну підсвідомість виходить на перше місце, подаючи людині не помічену нею інформацію за допомогою снів.

Як розгадати власний сон?

Щоб зрозуміти тлумачення снів, розкладайте їх на складові, виділяйте найяскравіші моменти. Після чого дійте від спільного до приватного - позначте всі складові сну одним словом, наприклад, "прогулянка", "вечірка" і знайдіть значення, яке пропонує сучасний сонник на всі літери. Таким чином, ви докопаєтесь до таємниці снів і визначите їхнє значення.

Всі гороскопи

Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 20.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 21.04 - 21.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 22.05 - 21.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 22.06 - 22.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 21.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 22.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 24.10 - 23.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 21.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 19.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 20.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 21.02 - 20.03

Останні новини