Сонник Летіти: значення сну та тлумачення за сонником

Летіти уві сні - знак неочікуваного достатку. Спадщина, великий грошовий приз або раптове відкриття прибуткового бізнесу.

Значення для жінки

Дівчина, яка літає у небі - сон пов'язаний із захистом себе і своїх близьких від злих та заздрісних людей. Також значить, що близькі чимось вас засмутять.

Якщо дівчина летить без чужої підтримки – скоро вона виявить в собі нові здібності і зможе використовувати свої таланти, що зіграє велику роль у найближчому майбутньому. Для жінок політ з крилами або за допомогою літака ознака скорої поїздки на тривалий час. Дівчатам, які летять літаком віщує раптові покупки.

Значення для чоловіка

Якщо чоловікові сниться зліт - це знак, що скоро він зустріне дівчину своєї мрії. Коли чоловік у стосунках, сон трактується як правильний вибір і ваше кохання - та, яка вам призначена.

Для чоловіків такий сон означає значний прогрес у кар'єрі або вирішенні проблем.

Коли ви летите у висоті, це свідчить про надмірну звичку фантазувати і не пов'язувати себе з реальністю. Якщо летите дуже низько, - не прислухайтеся до порад оточуючих, лише власний розум зробить правильний вибір.

Летіти в космосі і не бачити землі під хмарами трактується як звернути всю свою силу і увагу в певному напрямку і не відволікатися, бо ваша підвищена життєва енергія буде витрачена без будь-якого сенсу.

Повторні злети і посадки можуть значити дуже складні життєві моменти. Ви стикаєтеся з тими самими питаннями і проблемами більшу частину часу. Не поспішайте і спробуйте зрозуміти та усвідомити це. Такий досвід важливий, щоб не допустити схожих помилок згодом.

Якщо уві сні ви літаєте біля будинку і не можете встати на ноги – це означає, що ви не можете вирішити, чи щаслива ваша сім'я.

Популярні сновидіння