Сонник Лелека: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснився лелека - це гарна ознака. Попереду на вас чекають успіхи, щастя і стабільність у стосунках.

Якщо лелека приснився чоловікові, то на нього чекає фінансове благополуччя. У сім'ї або стосунках його авторитет стане міцнішим. Це може бути і знак майбутньої масштабної зустрічі з родичами з приємного приводу.

Жінкам такий нічний гість є передбаченням поповнення в сімействі. Навіть якщо цього поки що немає у ваших планах, лелека вже все вирішив за вас: просто довіртеся знакам долі.

Птах, що наснився в гнізді, означає, що найближчим часом ви приділятимете багато часу своєму дому. Очікуються великі покупки для вашого житла, не виключений і ремонт. Інше тлумачення подібного сну підкаже те, що вам частіше треба бувати вдома і приділяти увагу родині.

Птах, що пролітає повз, пророкує розлуку з близькою людиною або подорож, яка відзначиться знаменними подіями.

А ось кілька лелек з'являються у снах, щоб розповісти про майбутній захід, на якому ви з користю проведете час і знайдете хороших знайомих.

Ловити лелеку власними руками - означає, що ви перебуваєте в пошуку вірного рішення, пов'язаного з питаннями доходу і професійної діяльності. Якщо вам вдалося хоча б доторкнутися в сновидінні до нього, то будьте готові до білої смуги у ваших починаннях.

А ось якщо сновидцю привидівся мертвий лелека, то це пророцтво трагедії. Можливо, все обійдеться простою хворобою. Але здебільшого, подібний сон обіцяє смерть близької людини або особисту трагедію. Але не все так погано: можливо, ви просто входите в стресовий стан, і переживання видають через підсвідомість подібні картини.

Популярні сновидіння