Сонник кошенята: до чого сняться кошенята уві сні, значення та тлумачення

Сонник кошенята - сон символізує добро і ласку, а також приємний приз від долі, який потрібно просто помітити і прийняти. Кошеня уві сні може означати вашого товариша або друга, який грає велику роль у вашому житті, але найчастіше котик означає ніжність, вразливість, невинність. Уві сні є посланцями з явними попередженнями, що у житті сновидця треба підправити.

Народний сонник тлумачить, якщо ви побачили самотнє кошеня, яке не було центральною фігурою сну, тоді такий сон є символом складнощів і невдач у майбутньому, які можуть змінити до невпізнання ваше емоційне тло. Якщо ж уві сні ви вбили цього самого кошеня - невдачі обійдуть стороною або шкода від них буде незначною, варто лише проявити терпіння, витримку і мудрість. Саме в цьому сновидінні умертвлене кошеня символізує вирішення всіх проблем, позбавлення від тяжкого каменю на душі, від придушення і придушення.

Кошеня уві сні

Врятували кошеня уві сні

Якщо ж уві сні ви врятували кошеня - як не дивно, невдач не уникнути. Побачили уві сні домашнього кошеня - явний знак того, що хтось із дуже близьких (можливо рідних) людей потребує чогось. Втікаюче, полохливе і невловиме для ваших рук кошеня тлумачиться як людина з оточення, якому потрібна ваша допомога і підтримка, але ви його поки не помічаєте, бо завантажили у власних дрібних проблемах. Необхідно іноді абстрагуватися від власного клопоту та й озиратися навколо. Палохливий котик може трактуватися як щось нездійсненне у вашому житті, можливо, якісь мрії чи бажання.

Подарували кошеня уві сні

Якщо кошеня це подарунок - сон віщує невеликий і нескладний клопіт, пов'язаний з вашими близькими і родичами, які принесуть задоволення не тільки їм, але і вам. Годування пухнастого звірка, який дякує вам за це (муркоче, лащиться) вказує на те, що у вашому оточенні є людина, яка вас завжди зможе вислухати, підтримати і зрозуміти.

Кошеня подряпало вас уві сні

Іноді уві сні пухнастик намагається вас вкусити і подряпати або ви помітили, як котик залишив вам криваві рани - такі сни можуть вказувати на надмірні матеріальні витрати в найближчому майбутньому через можливу хворобу, найчастіше дрібну застуду. Для тих, хто зовсім недавно вирішив вибудувати романтичні відносини - краще зупинитися і сподобатися людині уважніше, цілком може виявитися, що вона вам не підходить.

Кіт розмовляв уві сні

У ваші сновидіння потрапив кіт, що говорить (можливо, чеширський кіт з твору "Аліса в Країні чудес")? Такий досить незвичайний сон сприймається як символ негативних і неприємних новин, швидше за все, більше брехливих, ніж правдивих. Важливо почути та запам'ятати ті слова, які сказав уві сні котик. Вони стануть у нагоді в майбутньому для вирішення всіх неприємних моментів.

Якого кольору був кіт

Біле кошеня є негативним знаком, такою собі обманкою, що символізує про лицемірство, брехливість оточуючих вас людей. Особливо небезпечний такий сон для дівчат та жінок – утримайтеся від поїздок із незнайомцями.

Сірі кошенята є символом меланхолійного настрою, зневіри, пригніченості. Варто придивитися і до свого домівки.

Рудий пухнастик обіцяє прибуток, довгоочікувану і приємну винагороду за вашу працю. Незвичайне забарвлення кошенят є символом проблем на особистому фронті чи сім'ї.

Наснилося чорне кошеня

Кошенята чорного кольору вселяють у людину страх, і в народі є негативним символом. Сон з ними тлумачиться як перепони, які можна подолати лише доклавши достатньо зусиль і завзяття.

Коти строкатих або різнокольорових кольорів – від вас щось може бути приховано або хтось намагається приховати, видати бажане за реальне. Якщо ви захотіли змінити щось у своєму житті - піти на нову роботу, змінити місце проживання, купити авто, нову техніку, придбати нерухомість, можливо, від вас приховують реальний стан справ, і можливими змінами ви будете засмучені. Безліч різнокольорових кошенят можуть тлумачитися як символ труднощів різної природи та методів їх вирішення.

Різноманітні проблеми зі здоров'ям у кошенят, що сняться вам, тлумачаться як застереження та порада переглянути ставлення до свого здоров'я як ментального, так і фізичного, матеріального стану, безпеки, роботи тощо. Голодні котики попереджають вас про те, що незабаром вам може знадобитися допомога людей з вашого оточення, а ось брудний пухнастик тлумачиться як символ двозначності, порожніх обіцянок, брехні.

Якщо кошеня вбиває іншу тварину - усі ваші недоброзичливці пожинатимуть плоди від завданих вам проблем. Малий чотирилапий, що приснився, страждає від бліх, означає велику кількість неприємностей, які буде необхідно вирішувати в швидкому темпі, тому що якщо цього не робити, у вас з'явиться ризик потонути у власних проблемах.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру К