Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 19.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 20.04 - 20.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 21.05 - 20.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 21.06 - 23.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 23.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 23.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 23.10 - 22.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 22.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 20.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 19.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 19.02 - 21.03

Риби - характеристика вашого знаку зодіаку

Міфологічне походження

Сузір'я Риб має форму двох риб, що плавають в протилежних напрямках з хвостами, з'єднаними між собою. У грецькій міфології ці рибки пов'язані з Афродітою (Венерою), богинею краси і любові. Рятуючись від жахливого Тифона, Афродіта і її син Ерос (Амур) сховалися в очереті на березі річки Євфрат. Потім вона помітила двох риб, що плавали пліч-о-пліч, і пішла за ними, щоб знайти безпечне укриття.

В іншій версії цього міфу саме Афродіта і Ерос перетворилися в цих двох риб, щоб врятуватися від Тифона. Таким чином, асоціація риб відображає особливий зв'язок між Афродітою і Еросом.

Риси характеру

Риби дуже доброзичливі і часто потрапляють в компанію самих різних людей. Вони безкорисливі і завжди готові допомогти іншим, не чекаючи натомість нічого особливого. Люди, народжені зі своїм Сонцем у Риб, мають інтуїтивне розуміння життєвого циклу і формують неймовірні емоційні стосунки з іншими людьми.

Відносини з людьми

Риби дуже активні серед людини. Вони надзвичайно чуйні, і якщо вони бачать страждання інших людей, вони поділяють це. Люди, в гороскопі яких Сонце знаходиться в знаку Риб, часто жертвують собою заради інших – вони намагаються допомогти навіть на шкоду власним потребам.

Риби - дуже розуміючий і толерантний знак. Вони не судять людей, вони не хочуть їх змінювати, вони приймають інших такими, якими вони є. Як останній знак зодіаку Риби виходять за межі своєї індивідуальності і бачать себе і оточуючих як елементи більшого цілого. Однак це не зв'язок в штучних соціальних структурах, а своєрідна духовна єдність.

Негативною стороною такого ставлення є ризик розмиття кордонів між собою та оточуючими. Риби занадто легко відмовляються від власного усамітнення і часто порушують особистий простір оточуючих. Звичайно, у них в цьому немає поганих намірів, їм просто важко тримати дистанцію. Відсутність самоорієнтації також змушує Риб легко ставати жертвами чужих маніпуляцій.

Кар'єра

Інтуїтивні та мрійливі Риби найкраще себе почувають у такому становищі, коли їхні творчі здібності виходять на перший план або працюють на вищу справу через благодійні акції. Серед Риб можна зустріти відмінних жерців, лікарів, ветеринарів, музикантів, художників. Загалом, будь-яка кар'єра, яка включає в себе роботу в тіні, їм підійде. Під «прикриттям» їм було дуже весело грати певні ролі і приховувати свою справжню особистість.

Здебільшого Риби не надто замислюються про гроші. Вони, як правило, більше зосереджені на своїх мріях і цілях, Риби будуть намагатися заробити достатньо грошей тільки для того, щоб їх досягти. Залежно від сили мрій і всього, що вони несуть всередину, кожен представник Риб витрачає стільки, скільки необхідно, щоб втілити свої плани в реальність.

Опис знака зодіака Риби
Риби 19 лютого — 21 березня

Останні новини