Характеристика знаку зодіака Овен Овен 21.03 - 20.04 Характеристика знаку зодіака Телець Телець 21.04 - 21.05 Характеристика знаку зодіака Близнюки Близнюки 22.05 - 21.06 Характеристика знаку зодіака Рак Рак 22.06 - 22.07 Характеристика знаку зодіака Лев Лев 23.07 - 21.08 Характеристика знаку зодіака Діва Діва 22.08 - 23.09 Характеристика знаку зодіака Терези Терези 23.09 - 23.10 Характеристика знаку зодіака Скорпіон Скорпіон 24.10 - 23.11 Характеристика знаку зодіака Стрілець Стрілець 23.11 - 21.12 Характеристика знаку зодіака Козеріг Козеріг 22.12 - 19.01 Характеристика знаку зодіака Водолій Водолій 20.01 - 20.02 Характеристика знаку зодіака Риби Риби 21.02 - 20.03

Риби - характеристика вашого знаку зодіаку

Найкраща сумісністьСкорпіон, Рак
Дати21 лютого - 20 березня
СтихіяВода
ПланетаНептун, Юпітер
ЯкостіМрійливість, щедрість, чутливість, чуйність, наївність
Карта ТароАркан Місяць
КолірПурпурний, фіолетовий, зелений, синій та срібний
КаміньПерлина, корал, аметист, опал, аквамарин, смарагд
КвітиФрезія, білий тюльпан, орхідея
ТалісманПерлина

Риби мають особливий характер і унікальні риси особистості. Вони емпати і часто звертають увагу на емоційний стан оточуючих, що дозволяє їм знаходити спільну мову з людьми і вирішувати конфлікти з легкістю.

Цей знак Зодіаку часто привертає увагу своєю таємничістю і загадковістю. Риби мають високу чутливість і інтуїцію, що дозволяє їм відчувати енергію і настрій оточуючих.

Також вони схильні до уникнення конфліктів або придушення своїх особистих потреб заради гармонії у відносинах. Важливо для Риб навчитися встановлювати межі та піклуватися про свій емоційний добробут.

Загальна характеристика знаку Риби

Риби знак зодіаку

Риби як синтез різних рис інших знаків постійно шукають свою справжню сутність протягом усього життя. Вони будують повсякденність, стосунки та кар'єру, покладаючись на свою сильну інтуїцію.

Дата і стихія знаку

Люди, народжені в період з 21 лютого по 20 березня, належать до знаку Риби, який є останнім у зодіакальному колі. Дві потужні планети, Юпітер та Нептун, керують Рибами. Юпітер дарує їм добробут та достаток, а Нептун - глибину та тонку інтуїцію.

Риби є символом стихії Води. Вони є мудрими та розуміючими людьми, чия чуйність часто приводить їх до спілкування з маніпуляторами. Риби мають високу здатність до адаптації в будь-якій обстановці і стійкість перед життєвими труднощами, що робить їх особливими серед інших знаків Зодіаку.

Завдяки добре розвиненій інтуїції, Риби здатні пристосовуватись до різних суспільних порядків та бути самими собою у будь-якому середовищі. Вони знаходять найкращі виходи зі складних ситуацій і вміють встановити ділові зв'язки, що приносять їм зиск та успіх.

Характер Риб

Риби мають унікальну рису характеру - здатність розглядати себе об'єктивно і оцінювати як свої слабкості, так і сильні сторони. Вони з гумором ставляться до себе, розуміючи, що не завжди зможуть упоратися з певними завданнями і вимагають серйозності від оточуючих.

У різних аспектах життя риби виявляють непостійність. Вони можуть раптово відмовитись від своїх обіцянок або просто забути про них, змінювати свою думку кілька разів протягом дня. Хоча вони цінують дружбу, можуть пожертвувати інтересами конкретної людини зі свого кола друзів. Іноді риби можуть брехати, щоб створити про себе краще враження у оточуючих. Вони не завжди мають певні цілі.

Риби здаються деяким людям беззахисними та слабкими, і вони спеціально підтримують такий образ, вважаючи, що так буде легше отримати підтримку. Однак насправді вони швидше ліниві і мрійливі, воліючи фантазувати замість реальних дій. Вони мало цікавляться матеріальними благами і можуть задовольнятися малим, особливо якщо йдеться про матеріальні результати їхньої праці. Якщо надається можливість отримати щось без особливих зусиль, вони не упускають її.

Серед Риб часто зустрічаються слабкі особистості, які схильні до негативного впливу і іноді навіть можуть вчиняти злочини. Однак серед них також можна зустріти цілеспрямованих, сильних і працьовитих людей, які досягли певного успіху.

Позитивні риси характеру:

 • чуйність;
 • емпатійність;
 • вразливість;
 • мудрість;
 • доброта.

Кар'єра та здоров’я Риб

Риби володіють безліччю потенційних областей, в яких вони можуть досягти успіху, незважаючи на їхню безпорадність. Їх природне співчуття та доброта роблять їх придатними для роботи в освіті чи медицині, де вони можуть допомагати іншим людям, а багата уява відкриває їм шлях у мистецтво.

Риби рідко стають видатними мільярдерами, адже не прагнуть слави, багатства чи престижу. Вони зазвичай задовольняються тим, що забезпечує нормальний рівень життя. Риби не схильні до конкуренції на шляху до успіху, їм потрібна підтримка та тверда опора, щоб просуватися вперед і не відхилятися від наміченого шляху. Деякі Риби можуть бути справжніми трудоголіками, повністю поринаючи в роботу, щоб уникнути реального світу. Наприклад, вчені-Риби можуть проводити більшу частину свого часу в лабораторії, оскільки вони відчувають дискомфорт вдома.

У сучасному світі представники цього знаку можуть знайти застосування своїм талантам у сфері розваг та реклами. Вони не обов'язково стануть керівниками банків чи заводів, але можуть легко очолити телестудію чи радіостанцію. Завдяки своїй любові до подорожей та здатності ділитися яскравими враженнями, Риби можуть стати відмінними турагентами чи журналістами. Через їхню слабку прив'язаність до домівки, робота в іншій країні на кілька років цілком прийнятна для них.

Більшість Риб прагнуть допомагати іншим людям, і тому багато хто з них обирає шлях ченців, священиків або активно займається благодійністю.

Проте наркотики та алкоголь становлять основну небезпеку для Риб, які часто нездатні чинити опір їхнім приманкам і вживати їх у розумних межах.

Рибам слід звернути увагу на свій раціон і прагнути збалансованого харчування. Їхні організми тендітні, і нестача корисних речовин та вітамінів може мати катастрофічні наслідки. Також важливо отримувати достатню кількість сонячного світла, свіжого повітря та займатися розумними фізичними вправами.

Риби зазвичай мають слабкі легені та знижений імунітет. Вони схильні до хвороб сильніше, ніж представники інших знаків Зодіаку, і часто відчувають небажання звертатися до лікаря. Тим не менш, їх організми мають приховані резерви для протистояння частим захворюванням, і важливо пам'ятати про необхідність піклування про своє здоров'я і, при необхідності, звертатися за медичною допомогою.

Кохання та відносини Риб

Для Риб любов грає надзвичайно важливу роль у житті через їх надмірну емоційність. Вони не є особливо пристрасними натурами, важливими цінностями для них є відданість, ніжність, почуття опори та захищеності у міцному союзі.

Риби зазвичай не займаються вирішенням побутових проблем, часто перекладають цю відповідальність на плечі свого партнера. Однак вони постійно зізнаються у вічному коханні і захоплюються своєю половинко. Слід зазначити, що поняття "вічність" для представників цього знаку може бути відносною. Вони можуть бути відданими своєму обранцю у певний момент часу, але будь-якої миті здатні зникнути з горизонту.

Риби завжди пам'ятають про дрібниці, які важливі для їхньої другої половини. Вони витрачають багато часу та зусиль на вибір подарунків до річниці весілля чи дня народження, часто згадують деталі першої зустрічі чи розвитку їхніх стосунків. Однак більшість із них просто будують гарні ілюзії у стосунках і залишаються в них, доки груба реальність не зруйнує їх.

Риби бояться стати залежними від своїх близьких, і до певної міри це обґрунтовано, оскільки вони часто страждають через своїх партнерів. У любовних відносинах Риби можуть виявляти байдужість та холодність. Їх легко обдурити, і так само легко втратити, якщо брехня стане очевидною.

Сильні та слабкі сторони Риб

Експерти вважають, що Риби, незважаючи на свою пристрасть до творчості, здатні зосередитися та бути дуже працьовитими. У Риб чудова пам'ять і сильно розвинена інтуїція. Це допомагає їм як у роботі, так і в особистому житті. Вони вміють передбачати ситуації та планувати свої дії заздалегідь.

Риби вперті, люблять сперечатися і рідко прислухаються до думки оточуючих. Однак, якщо вони відчують, що комусь потрібна їхня допомога, то готові стати рятівниками навіть на шкоду собі. Багато людей можуть скористатися добротою Риб і маніпулювати ними, майстерно використовуючи їхню доброту.

Однак найслабшою стороною Риб є їхня схильність роздувати проблеми. Вони можуть їх створювати самі та зіпсувати собі життя через переживання та безпідставні страхи. Риби часто перебільшують дрібниці, що призводить до їх страждань.

Якщо Риби навчяться відмовляти тим, хто просить у них допомоги, їм буде легше жити. Астрологи також радять цьому знаку займатися медитацією та не сприймати близько до серця дрібні помилки та негаразди.

Сумісність Риб

Риби зазвичай найкраще сумісні з такими знаками Зодіаку:

 • Рак. Мають глибокий емоційний зв'язок та розуміння один одного. Вони обидва чутливі, дбайливі та здатні створювати гармонійну та люблячу атмосферу у стосунках.
 • Скорпіон. Обидва мають сильну інтуїцію і глибокі емоції. Їхні пристрасні та глибокі взаємини можуть бути дуже інтенсивними та розуміючими.
 • Козеріг. Цей знак може надати стабільність та опору, яку Риби потребують. Вони можуть доповнювати один одного своїми якостями та створювати врівноважені стосунки.

Знаки Зодіаку, які можуть викликати певні труднощі у відносинах з Рибами:

 • Овен. Вони мають різні підходи до життя і можуть відчувати труднощі у розумінні один одного. Можуть виникати конфлікти через відмінності в енергії та стилі спілкування.
 • Близнюки. Можуть мати труднощі у встановленні глибокого емоційного зв'язку. Їхні різні потреби у спілкуванні та погляди на життя можуть створювати розбіжності.
 • Стрілець. Мають різні цінності та інтереси. Стрільці можуть почуватися обмеженими у відносинах з Рибами, а Риби - відчувати нестачу уваги та свободи.

Чоловік Риби

Чоловіки-Риби, як і жінки-Риби ідеалісти та мрійники. Вони можуть переживати сумніви щодо свого покликання та пошуку гідної реалізації в житті.

Представники цього знаку зазвичай легко спілкуються та створюють комфортну атмосферу навколо себе. Їхня ввічливість і тактовність іноді може призводити до замикання у своїх думках і нездатності проявляти емоції відкрито. Чоловіки-Риби можуть бути вразливими та довго переживати душевні рани.

Чоловіки цього знаку можуть легко закохуватися, але їм важко побудувати міцні та гармонійні стосунки. Їх приваблює інтрига та пристрасть, але це також може створювати проблеми та невідповідності у довгострокових відносинах.

Жінка Риби

Жінки, народжені під знаком Риби, мають чарівність, ніжність і загадковість, вони приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їхня жіночність і ніжність – головні переваги, які створюють навколо них атмосферу таємничості.

Жінки-Риби не прагнуть відігравати роль спокусниць, вони приваблюють чоловіків своєю природністю та бажанням бути відомими, залежними та м'якими. Деякі чоловіки захоплюються добротою та самовіддачею жінок-Риб, тоді як інших може дратувати у них відсутність ясної життєвої позиції. Варто відзначити, що боязкі та м'які жінки-Риби можуть також демонструвати практичність та здоровий глузд. Іноді вони ухвалюють рішення, засновані на міркуваннях, а не лише на емоціях.

Сильними рисами жінок-Риб є їхня жіночність і здатність використовувати ніжність і м'якість у своїх інтересах. Однак у них можуть бути слабкості, такі як вразливість, мінливість настрою і схильність бачити світ через рожеві окуляри власних фантазій.

Жінки-Риби зазвичай не втручаються у фінансові питання, надаючи їх вирішення чоловікові, однак вони можуть звалити на себе проблеми інших людей у сім'ї, з дітьми чи на роботі. Це пов'язано з їхнім бажанням допомагати та піклуватися про інших.

Дитина Риби

Дитина, народжена під знаком Риби, з самого народження має багату уяву і схильність до мрійливості. Для такої дитини кожен день унікальний та наповнений чарівними подіями. Вони не поспішають дорослішати, насолоджуються турботою, яку надають дорослі, і відсутністю власної відповідальності.

Найчастіше діти народжені під цим знаком живуть за своїми правилами, не дотримуючись порядку дня та правильного харчування. Іноді у них виникають труднощі в адаптації в колективі однолітків, оскільки нехтують загальноприйнятими правилами.

Ці діти потребують належної підтримки, щоб відчути впевненість. Батьки, в свою чергу, повинні навчити їх піклуватися про себе, справлятися з повсякденними завданнями та вміти спілкуватися з однолітками.

Відомі особи, що народилися під знаком Риби:

Жінки-Риби:

 • Елізабет Тейлор (27 лютого) - англо-американська акторка, вважається однією з найбільших зірок Голлівуду усіх часів. Відомі фільми з акторкою: “Маленькі жінки”, “Клеопатра”, “Хто боїться Вірджинії Вульф?”, “Гігант”, "Кішка на розпеченому даху".
 • Шерон Стоун (10 березня) - американська акторка кіно та озвучення, продюсерка, гламурна модель. Відомі фільми з акторкою: “Основний інстинкт” та сиквели, “Жінка-Кішка”, “Казино”, “Згадати все”.
 • Дрю Беррімор (22 лютого) - американська акторка, продюсерка та режисерка. Відомі фільми з акторкою: “Іншопланетянин”, “50 перших поцілунків”, “Янголи Чарлі” та сиквели, “Дюплекс”, “Нецілована”, “Крик”.
 • Дженніфер Лав-Хьюїтт (21 лютого) - американська акторка та співачка. Відомі фільми: “Серцеїдки”, “Я знаю, що ви скоїли минулого літа”, “Гарфілд”; серіали: “та, що говорить із привидами, ”Нас п'ятеро", “9-1-1”.

Чоловіки-Риби:

 • Артур Шопенгауер (22 лютого) - німецький філософ-ірраціоналіст, відомий своїм вченням про безособову несвідому світову Волю та песимізмом.
 • Альберт Ейнштейн (14 березня) - фізик-теоретик, один із найвизначніших фізиків та науковців XX століття.
 • Брюс Вілліс (19 березня) - американський актор. Найбільш відомий роллю Джона Макклейна у серії фільмів “Міцний горішок”, та ролями у фільмах: “Останній бойскаут” “Смерть їй личить”, “Кримінальне чтиво” “12 мавп", ”П'ятий елемент", Щасливе число Слевіна", "РЕД".
 • Люк Бессон (18 березня) - французький кінорежисер, сценарист і кінопродюсер. Його знамениті роботи: “Леон”, “П'ятий елемент”, “Ангел-А”, “Люсі”, “Таксі” та сиквели, “Перевізник” та сивели, “Артур і мініпути” та сиквели.
Опис знака зодіака Риби
Риби 21 лютого — 20 березня

Поширені питання

Що приносить успіх?
Корал принесе успіх рибам. Також їм варто звернути увагу на такий камінь, як сапфір синього кольору.
Чого бояться Риби?
Варто Рибам почути про економічну кризу, вони впадають у паніку.
Що більш за все не подобається Рибам?
Рибам дуже не подобається, коли ними командують.

Останні новини